Четвер, 24.05.2018, 20:26

СЗШ № 75 ім. Лесі Українки

Акції

Волонтери

20 ВЕРЕСНЯ  у місто Красногорівка, Мар’їнського району, Донецької області, львівські  волонтери  відправляли у дитячі садочки і школи мікроавтобус.  Учні нашої школи  принести канцтовари , іграшки, книги для дітей та листівки для воїнів.

Парламент школи

&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&

21 вересня відбулась благодійна акція «День Солодкоїжки»

Під час акції усі охочі змогли придбати солодощі,спечені учнями та батьками.

Зібрані кошти передані на потреби воїнам АТО

«Місія: Знання. Мир. Любов.»

21 листопада, з такою місією, у місто Красногорівка Мар’їнського району Донецької області, у дитячі садочки і школи, волонтери відправили багато різних і дуже потрібних речей, а також зошити і іграшки, зібрані нашими учнями.

****************************************************************************************************************************

ЛІПИМО ВАРЕНИКИ!!!

Акція "ВАРЕНИК-2"

Усім небайдужим!

18 вересня, під час акції «Вареник-2», вчителі нашої школи, принесли з собою муку, цибулю, смалець, сало, бульбу і ліпили вареники. Було виготовлено 41 кілограм вареників для бійців батальйону ,,Львів’’. Усі вони відправлені на СХІД, у місто Маріуполь.

Дякуємо усім, хто долучився!

Класні керівники!

Разом з дітьми зробили невеличкі ляльки –мотанки, ангелочки,(діти це вміють і роблять)  листівки для АТО.

(з бійцями цього батальйону їде наш учень Смірнов Віталік)!!!

Вчителі і працівники нашої школи долучились до акції, яку організували

львівські волонтери до дня Незалежності, для воїнів АТО.

Акцію назвали «Вареник», було наліплено 40 кг. вареників, які відразу ж  відправили на Схід.

Долучись до акції!

Благодійники та волонтери організовують

всеукраїнську акцію зі збору   кришечок від пластикових

пляшок, що "підуть" на протези для бійців АТО

Кришечки здаватимуть на переробку, а отримані за них гроші підуть на штучні кінцівки.

«  Травень 2018  »