Субота, 19.10.2019, 23:28

Англійці у нашій школі - найкращі у Львові!

Декада іноземних мов

Олімпіада з англійської мови "Весняна сесія"  (Олімпус) серед учнів 4- 11 класів.

Координатор конкурсу: Венгрин Г.В.

Відкритий захід з англійської мови «Весняна казка», у 5-А та 6-А класах (світлини I i II)

“St. Valentines Day in Our School” фестиваль приурочений до свята Святого Валентина був проведений 19. 02 2016 року. Учні 5-6 (Репетило Аліна, Шиприкевич Анастасія, Вороняк Артур, Піхут Анна, Пастернак Віталій, Костка Анастасія, Сайкевич Богдан) класів презентували уривок із казки «Попелюшка» англійською мовою. Учні 11-Б класу Софіян Маргарита та Максимів Артем відтворили уривок п’єси В. Шекспіра «Ромео і Джульєтта» староанглійською. Учні 10-Б класу розповіли про традиції святкування цього свята у різних країнах світу, а учениця Біденко Анна (6-А) та Дідух Андрій(8-А) запропонували свою інтерпретацію «Лісової пісні» Лесі Українки англійською мовою. Також учні 6-Б (Боднарчук Соломія, Білинський Олександр) і Гапчин Ростислав (11-Б), Кульчицька Анастасія (10-Б) презентували інсценізації святкування цього свята у нашій школі. Чудова атмосфера свята створювалася за сприяння вчителів (світлини III i IV)

Керівники: Венгрин Г.В. та Бурбан М.М (І та ІІ)

Курдило М.І. та Яцик І.В. (ІІІ та ІV)

Відкритий урок на тему: “Unsere Umwelt schutzen” у 8-А класі.
Вчитель: Пашко З.П.

Відкритий урок на тему: «Wir ziehen um» у 7-Б класі.
Вчитель: Крілик І.В.

Позакласний захід з англ. мови "The Life of St. Valentine " (7-В кл, )(світлини1,2)

Відкритий захід за участі членів шкільного євроклубу "Сузір'я " на тему "Країни Євросоюзу ".(світлина3)

Відкритий урок-екскурсія на тему: “We are in the museum of Lesia Ukrai у 7-А класі.(світлина4)nka

Керівники:

(світлини1,2вч.Карлова Т.О.

(світлина3) вч Зяблєцова А.П.

, (світлина4)Максимишин Г.С.

************************************************

1. «Borderless world» (Світ без кордонів)

Конкурс ораторів-знавців англійської мови серед старшокласників «Public Speaking Competition»  відбувся 17.03.2016р. за участю учнів 10 А, Б класів. Захід був проведений вчителями англійської мови Дмитренко Н.Ф. та Омеляш І.В.

2. і 3. У рамках декади іноземних мов вчителем англійської мови Омеляш І. В. був проведений урок-брейн-ринг на тему «Ukraine is my Motherland» у 8-А класі. Учні підготували проекти про видатні місця України, виготовили емблеми своїх команд, відповідали на запитання на задану тему і розповідали про відомих українських знаменитостей та історичні постаті. Кожен з учасників брейн-рингу продемонстрував чудове знання темиб свою ерудицію і, звичайно, високий рівень мовних навичок.

4. Інтелектуальні ігри “Збудуй місто». Учасниці 10-Б класу. Вчитель Омеляш І.В.

5. і 6. Під час декади іноземних мов вчителями іноземних мов Карп’юк Т.В. та Дунько О. М. був проведений відкритий бінарний мовленнєвий німецько-англійський урок на тему: “Die Kultur in der Kommunikation am Telefon. Polite manners in communication over the phone”. Учні 10-Б класу показали високий рівень комунікативних навичок у спілкуванні по телефону, проявили свої акторські здібності у міні-проекті, підготували чудові презентації та навіть спробували себе у ролі журналістів, підготувавши творче відео за темою.

7. Учні молодшої та старшої школи взяли участь у конкурсі відеороликів « Збережімо тепло сердець» серед учнівської молоді навчальних закладів м. Львова. Школярі проявили творчий підхід та ентузіазм у створенні відеоролика.

Діти підтвердили свої акторські здібності, показали свою любов до Батьківщини, та висловили своє негативне ставлення до війни. Учні керувалися гаслом « Любов всесильна, хочемо жити у мирній країні».

********************************************************

На 1 і 2 світлинах Відкритий урок на тему «Покупки». Провела Нестайко Зоряна Тарасівна у 6-Б класі.

На 3 світлині свято «Пори року», проведено у 3-х та 4-х класах, а на 4 світлині Відкритий урок у 2-му класі на тему «Морська подорож». Провела Синишин А.С.

&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&

На базі нашої школи відбувся семінар-тренінг "Обмін передовим педагогічним досвідом учителів англійської мови".

У ньому прийняли участь учителі трьох районів міста Львова.

Проводилися відкриті уроки майстер-класи з проведення читання, говоріння, аудіювання та письма з учнями

ліцею № 75 імені Лесі Українки на тему "Музика".

Організатор

Лаврова Світлана Альбертівна

Проведення всеукраїнського англомовного конкурсу "ПАЗЛ".

Починаючи з третього класу, учні нашої школиактивно беруть участь в конкурсі, демонструють високий рівень знань та здобувають призові місця.

Позакласний захід

Казка "Дванадцять місяців"

Вчителі нашої школи постійно проводять виховні заходи з метою удосконалення

граматичних та мовленнєвих навичок учнів.

Діти активно приймають участь у виставах і демонструють

високий рівень знань з англійської мови.

Проектні роботи

Діти ліцею № 75 імені Лесі Українки постійно виготовляють англомовні проекти на різні

теми - навчаються вільно висловлювати свої думки, враження та вподобання.

Один з таких проектів - "Погода та пори року".

Завдяки такій діяльності, у школярів мотивується інтерес до вивчення англійської мови.

«  Жовтень 2019  »