Четвер, 04.06.2020, 14:51

АТЕСТАЦІЯ 2020

В 2019-2020 навчальному році в ліцеї атестувалося 15 учителів. В ході атестації педагоги проводили показові уроки, ділилися своїми напрацюваннями на засіданнях педагогічних рад, де виступали з презентаціями з досвіду роботи.

Iнтегрований бінарний урок хімії і зарубіжної літератури

Творчою оригінальністю педагогічної майстерності відзначився інтегрований бінарний урок хімії і зарубіжної літератури «Хімічна складова казки-притчі А. Екзюпері «Маленький принц». Відносна молекулярна маса. Головні життєві цінності у творі». Присутні на уроці колеги високо оцінили методичний рівень, масштабність проведеної роботи, продумане використання інноваційних технологій, сучасність і виховний потенціал уроку.
Працюйте завжди з радістю і натхненням!

"Як ставитись до труднощів і випробовувань?"

Соціальним педагогом Славич Н.М., було проведено виховний (просітницько-розвивальний) захід "Як ставитись до труднощів і випробовувань?" для учнів 6-А класу. Учні мали змогу обговорити своє ставлення до труднощів, випробовувань, перешкод та страхів. Розібрались, які вправи можна використовувати для того щоб зібратись, заспокоїтись та зосередитись. Дивились мультфільм та обговорювали твердження "Не здаватись ніколи". Вчились перешкоди сприймати та долати гідно.

Зустріч пройшла в позитивній та дружній атмосфері. Учні активно ділились своїми враженнями.

"Вчимося розуміти і поважати один одного"

Практичним психологом Істоміною О.Ю. з учнями 6-го класу було проведене корекційно-розвивальне заняття на тему "Вчимося розуміти і поважати один одного".

Завдання, які виконували учні під час заняття сприяли формуванню позитивної самооцінки, навичок ефективного спілкування; були розглянуті поняття "повага" і толерантність".

У рамках Місячника іноземних мов відбувся показовий урок-презентація на тему "Шкільна форма в Україні та світі»

Під керівництвом вчителя англійської мови Яцик І.В. відбувся показовий урок- презентація у 8-Б класі, на якому учні представили свої проекти шкільної форми, обговорили позитивні та негативні аспекти шкільної форми у процесі навчання, за допомогою відео презентацій ознайомилися із різноманіттям форми у різних країнах світу. На уроці панувала невимушена атмосфера, що сприяла активній та креативній діяльності учнів.

Проект "Community lesson"

Учні 4-их класів і їх батьки під керівництвом вчителя англійської мови Курдило М.І. взяли участь у міському проекті "Community lesson". Учасники  отримали комунікативне завдання і протягом жовтня-листопада року готували відеоролики в різних локаціях міста Львова. Батьки спільно із дітьми активно долучилися до зйомки відео англійською мовою. Проект "Community lesson" - це можливість застосувати вивчений матеріал у житті. Щиро дякуємо за участь!

Показовий урок у 6-Б класі на тему «Покупки».

Учні, під керівництвом вчителя Байдак І.Г., творчо працювали в групах та в парах, удосконалювали навички аудіювання та створювали чудові проекти по темі «Покупки».

Урок з німецької мови на тему «Мій розпорядок дня»

Показовий урок з німецької мови у 6-Б класі під керівництвом вчителя Мединської Г.Б. на тему: «Мій розпорядок дня».

Учні були надзвичайно активні та мотивовані, проявили відмінні знання та представили чудові проекти за темою.

Свято наближається!!!
Учні 7-их класів разом з учителем німецької мови Пашко З. П. презентували різдвяну композицію! Веселого Різдва та Нового року усім !!!

У ліцеї старували Дні математики та інформатики!

Учні 7-В класу разом із учителькою Марією Ярославівною Шеремет закріплювали навички розв‘язування задач із використанням змінних у різних алгоритмічних структурах, мислили творчо, міркували системно і працювали СПІЛЬНО!!! А також працювали над проектом «EAT FIT»

Інтегрований урок у 4-В класі (природознавство, математика) «Подорож материками»

Учням 4-В класу вчитель Волянюк М.Д. запропонувала інтегрований урок (природознавство, математика) «Подорож материками». Учні, спілкуючись в групах,  вчились працювати з контурними картами, розв`язували завдання, пов`язані з цікавинками континентів. Дітям сподобалось «подорожувати». Вони проявили якості командної роботи, піднімали питання екологічного захисту планети.

Інтегрований урок (літературне читання, трудове навчання) «У кого співає глина» у 4-А класі.

Вонсовська С.А. підготувала для своїх учнів інтегрований урок (літературне читання, трудове навчання) «У кого співає глина». Діти працювали з «мовними перлинами», дізнались таємниці використання глини, самостійно ліпили опішнянський посуд. Вчителька запропонувала дітям різні види роботи з текстом, артикуляційні  і дихальні вправи. Працюючи в групах, парах, четвертокласники проявили допитливість, творчість.

МАТЕРІАЛИ РУДЬ Ю.М.

МАТЕРІАЛИ СЛАВИЧ Н.М.