П`ятниця, 21.06.2019, 00:23

Гордість школи

Вітаємо учителів та учнів - переможців олімпіад та інтелектуальних конкурсів!
  • Топій Маріанна - учениця 4-В класу - зайняла 1 місце в районному конкурсі новорічних листівок "Зимові свята" (Вчитель Шевченко Н.В.)
  • Пасічник Ольга - учениця 5-А класу - зайняла 1 місце в районному етапі мовно-літературного конкурсу ім.Тараса Шевченка; 1 місце в обласному етапі мовно-літературного конкурсу ім.Тараса Шевченка (Вчитель Старак Я.Я.)
  • Сайкевич Діана - учениця 5-А класу - зайняла 2 місце у районному конкурсі з української мови ім.Петра Яцика (Вчитель Старак Я.Я.)
  • Дорожовець Олександра - учениця 6-Б класу - зайняла 2 місце у міській олімпіаді з математики; 1 місце у районному конкурсі знавців української мови ім. Петра Яцика (Вчителі Хімочка У.О., Дева О.Я.)
  • Янішевська Ярина - учениця 6-А класу - зайняла 3 місце у районному конкурсі читців світової літератури (Вчитель Чумакевич О.В.)
  • Дева Марта - учениця 6-А класу - посіла 3 місце в районному етапі мовно-літературного конкурсу ім.Тараса Шевченка (Вчитель Дева О.Я.)

• Білобрам Вікторія - учениця 7-В класу - посіла 1 місце у міській олімпіаді з математики; 2 місце - з хімії; 2 місце - у районному конкурсі новорічних листівок "Зимові свята" (Вчителі: Хімочка У.О., Рудь Ю.М., Шевченко Н.В.)
  • Торунь Юлія - учениця 7-Б класу - посіла 2 місце у міській олімпіаді з української мови (Вчитель Старак Я.Я.)
  • Слопак Соломія - учениця 7-Б класу - 1 місце у районному конкурсі новорічних листівок "Зимові свята" (Вчитель Шевченко Н.В.)

• Венгер Соломія - учениця 7-А класу - 3 місце у районному конкурсі новорічних листівок "Зимові свята" (Вчитель Шевченко Н.В.)
  • Різенко Христина - учениця 7-Б класу - 3 місце у районному конкурсі новорічних листівок "Зимові свята" (Вчитель Шевченко Н.В.)
  • Королишин Ярема - учень 8-А класу - 3 місце у міській олімпіаді з німецької мови; 2 місце - з англійської мови; 1 місце - з фізики; 2 місце у районному конкурсі знавців світової літератури "Сова" (Вчителі: Пашко З.П., Біян Б.С., Куниш О.І., Власова О.Е.)
  • Мерза Соломія - учениця 8-В класу - 3 місце у міській олімпіаді з християнської етики (Вчитель Михасюк Г.В.)
  • Білецька Ірина - учениця 8-А класу - 2 місце у районному конкурсі знавців світової літератури "Сова" (Вчитель Власова О.Е.)
  • Винарчик Соломія - учениця 8-А класу - 3 місце у міській олімпіаді з трудового навчання (Вчитель Мелимук О.Д.)
  • Середа Анастасія - учениця 8-А класу -2 місце у міській олімпіаді з географії; 3 місце в районному конкурсі знавців світової літератури "Сова" (Вчителі: Романів О.В., Власова О.Е.)
  • Карась Назарій - учень 8-А класу - 3 місце в районному конкурсі знавців світової літератури "Сова" (Вчитель Власова О.Е.)
  • Вовк Ольга - учениця 8-В класу - 3 місце в обласному конкурсі юних літераторів "Весняний легіт" (Вчитель Мельник О.М.)

• Левус Яна - учениця 9-А класу - 2 місце у міській олімпіаді з біології; 3 місце в обласній олімпіаді з біології (Вчитель Олійник Дж.Л.)
  • Пелещишин Юрій - учень 9-А класу - 2 місце у міській олімпіаді з інформаційних технологій; 2 місце - з математики (Вчитель Коваль О.Г., Мисак С.В.)
  • Телюк Лілія - учениця 9-А класу - 1 місце у районному конкурсі новорічних листівок "Зимові свята" (Вчитель Шевченко Н.В)
  • Куделюк Адам - учень 9-Б класу - 2 місце у міській олімпіаді з християнської етики (Вчитель Михасюк Г.В.)
  • Маслюк Володимир - учень 9-Б класу - 3 місце у районному конкурсі новорічних листівок "Зимові свята" (Вчитель Шевченко Н.В.)

• Тріпник Христина - учениця 10-А класу - 2 місце у міській олімпіаді з англійської мови; 3 місце - з інформаційних технологій; 3 місце в обласному конкурсі юних літераторів "Весняний легіт" (Вчителі: Максимишин Г.С., Коваль О.Г., Заяць М.Ф., Карп'юк Т.В.)
  • Гончар Тарас - учень 10-А класу - 3 місце у міській олімпіаді з історії (Вчитель Мудрик Т.В.)

• Дейнека Анастасія - учениця 10-А класу - 3 місце у районному конкурсі читців світової літератури; 3 місце у районному конкурсі знавців української мови ім. Петра Яцика (Вчителі: Власова О.Е., Заяць М.Ф.)
  • Дорожовець Анастасія - учениця 10-Б класу - 1 місце в міській олімпіаді з біології; 3 місце в обласній олімпіаді з біології; 3 місце в міській олімпіаді з української мови; 3 місце - з хімії; 2 місце - з географії (Вчителі: Бандурка Н.Б., Симоненко Л.Є., Рудь Ю.М., Романів О.В.)

• Касьяненко Софія - учениця 11-А класу - 3 місце у міській олімпіаді з англійської мови (Вчитель Дмитренко Н.Ф.)
  • Кінах Юрій - учень 11-Б класу - 3 місце у міській олімпіаді з математики; 3 місце - з фізики (Вчителі: Кушнір С.А., Куниш О.І.)
  • Зінчин Андрій - учень 11-Б класу - 3 місце у міській олімпіаді з хімії (Вчитель Рудь Ю.М.)

«  Червень 2019  »