Понеділок, 04.07.2022, 21:49

Інформація для учнів

Для майбутніх абітурієнтів

Із нагоди відзначення 8 лютого Дня безпечного Інтернету в ліцеї проводяться ряд заходів.

Більше інформації в розділі Безпечний Інтернет

У грудні 2021р розпочався   Всеукраїнський конкурс з інформаційних технологій для дітей та молоді "iTalent".

Умови проведення заходу розміщені на сайті www.udcpo.com.ua та www.italent.org.ua

Громадська організація “Фундація розвитку інновацій” продовжує реалізацію проєкту з організації безкоштовної онлайн-школи з основ програмування мовою Java, інформацію про яку розміщено на сайті https://school.idf.ua/.  Навчання для вмотивованих старшокласників, у тому числі для здобувачів інклюзивної освіти, що може  стати для них кроком для отримання професії

Про впровадження автоматизованої системи оплати проїзду у пасажирському транспорті загального користування у Львівській міській територіальній громаді. Інформація щодо виготовлення картки "Леокарт" для учнів

Безпечний Інтернет

Прийнято Закон "Про внесення змін до деяких законів України щодо охорони здоров’я населення від шкідливого впливу тютюну"  №4358

Одна година для знайомства з IT-сферою: крута можливість для учнів 9-10 класів

Hour for Future 2021

Intellias Hour for Future – це безкоштовна освітня подія, яка дозволяє зазирнути за лаштунки світу ІТ. Ми розкажемо, які професії зараз популярні в Україні, чим займаються проєктні менеджери або ж архітектори, з чого починається розробка мобільних додатків та ще багато цікавого. І все це – в рамках однієї години. Запрошуємо школярів долучатися до онлайн-події та обирати своє ІТ майбутнє вже зараз. Одна година для знайомства з ІТ – це небагато. Але ми зробимо її максимально корисною. У першій половині зустрічі спеціалісти Intellias розкажуть про те як працює сфера ІТ в Україні та якими розробками займається Intellias. У другій половині розділимось на окремі zoom-кімнати, де пройдуть інтерактивні лекції від представників кожної професії.

Подія буде цікавою школярам 9-10 класів.

Участь безкоштовна, за попередньої реєстрації за посиланням

Посилання на зустріч ,буде надіслане учасникам до 6 грудня.

Радіодиктант 2021

Критерії оцінювання навчальних досягнень учнів

Інструктажі з охорони праці та безпеки життєдіяльності

ЕЛЕКТРОННИЙ ЩОДЕННИК

Графік роботи гуртків на 2021-2022 н.р.

Графік роботи гуртків (іноземні мови) на 2021-2022 н.р.

Графік роботи гуртків і спортивних секцій, які проводять позашкільні установи на базі ліцею №75 імені Лесі Українки ЛМР на 2021-2022 н.р.

Модернізований вестибюль

Бібліотека закладу

Структура навчального року

Правила внутрішнього розпорядку для здобувачів освіти