Субота, 19.10.2019, 23:07

Інтегрований семінар-тренінг

"Активні методи праці з Біблією на уроках української літератури, християнської етики, на заняттях біблійних гуртків"
Навчаємося з радістю!

Проводили вчителі української мови та літератури, християнської етики:
Дева О.Я., Яросевич О.Г.
Біблія - Книга книг
Вступне слово о. Сергія Білоконя
(керівника Біблійного Апостоляту УГКЦ Львівської Архиєпархії)

Сценка "Ісусе, Ти для мене - все!"
Виконують учні 10-А класу.

"Твоє слово - це свічка для шляху мого і світло на моїй стежці"
Виступ вчителя української мови
та християнської етики
Яросевич О.Г.
"Усе Писання натхненне Богом і корисне, щоб навчати, докоряти, направляти, виховувати у справедливості..." (Тим. 3.16)

"Яка ж користь людині, що здобуде весь світ, а душу свою занапастить?" (Мт.16.26)

"Любов ніколи не минає! Хоч пророцтва існують, та припиняться, хоч мови існують, замовкнуть, хоч існує знання, та скасується... А тепер залишаються віра, надія, любов - оці три. А найбільша між ними - ЛЮБОВ!"
(1 Кор.13.8,13)

Вивчення Біблії на уроках української літератури
(9 клас)
Доповідає вчитель
української мови та літератури
Дева О.Я.
Теми: "Перекладна церковна література".
Біблія - видатна пам'ятка світового письменництва. Старий Заповіт":
  • загальний огляд змісту Біблії;
  • ознайомлення з цією книгою, яка була і є джерелом тем, сюжетів, образів.
Новий Заповіт - розповідь про духовний подвиг Ісуса Христа - основоположника християнства":
  • ознайомлення з життям, діяльністю Ісуса Христа, основними положеннями його віровчення;
  • з'ясувати поняття про проповідь, як жанр церковної літератури, про притчу.

Вислови про Біблію визначних особистостей:
Авраам Лінкольн: "Я переконаний у тому, що Біблія є найкращим подарунком Бога для людей. Усе найкраще від Спасителя передається нам через цю книгу".
Джордж Вашингтон: "Неможливо керувати світом без Бога і Біблії".
Наполеон: " Біблія - незвичайна книга. Вона - жива, перемагає усіх своїх ворогів".
В.Г.Сювард: "Уся надія людського прогресу основана на постійно зростаючому впливі Біблії".
Горас Грілей: "Наможливо зробити розумовими чи соціальними рабами народи, які читають Біблію. Біблійні принципи є основою людської свободи".
Роберт Е.Лі: "У всіх моїх ваганнях і відчаї я завжди знаходив у Біблії світло і силу".
Джон Адамс: "Моя пошана до Біблії є такою великою, що чим швидше мої діти будуть читати цю книгу, тим більше я буду впевнений, що вони стануть справжніми громадянами своєї Вітчизни і шанованими людьми. Протягом довгих років, я маю звичку перечитувати всю Біблію один раз у році".
Ісаак Ньютон: "Біблія містить у собі більше ознак достовірності, ніж уся світська історія".

"Ісус - Ти кожен подих мій..."
Бо серце без любові, як мідь бриняча,
як кимвал звучний, гарний та пустий.
Учасники семінару:
вчителі української мови
та літератури, християнської етики,
керівники біблійних груп
та директори Катехитичних шкіл.

Скажи мені, і я забуду, покажи мені,і я, можливо, запам'ятаю, залучи мене, і я зрозумію!
Конфуцій,450 р. до н.е.

Робота в групах