Субота, 23.02.2019, 10:22

Небесна Сотня

Герої не вмирають!
20 лютого, до Дня пам‘яті Героїв Небесної Сотні учитель історії Процків Г.С.

з учнями 10-х класів провела конференцію «Пам‘ять вічно жива..».

Діти зі сльозами на очах згадували Героїв Небесної Сотні,

обговорювали події цих днів п’ятирічної давнини.

Урочистості та святкові заходи,

присвячені Дню Гідності та Свободи

«Герої не вмирають!»

Під таким гаслом пройшли заходи у СЗШ № 75  імені Лесі Українки до Дня Героїв Небесної Сотні . У фойє  школи зі  свічок був викладений герб нашої держави і поруч червоніли маки, як символ крові, котра була пролита в ці  дні 3 роки назад. На перервах  учні демонстрували фільми про Героїв Небесної Сотні.

Виховна година цього дня була спільною для усіх учнів. Це лінійка-реквієм , на котрій згадали події тих страшних днів. Під пісню «Пливе кача» хвилиною мовчання усі присутні пом’янули загиблих на Майдані. Завершилась лінійка спільною молитвою.

Цього ж дня учні 11-х класів зустрілися з депутатом  міської ради, керівником «Народної Самооборони Львівщини» Веремчуком Валерієм. Він розповів про те, як створювалась самооборона, пригадав, як виборювалась незалежність і демократія на Майданах Києва та Львова.  На згадку про цю зустріч Парламент школи подарував Валерію Веремчуку фото Героїв України, учасників АТО.

20 віршів про Майдан :Герої не вмирають.

З 21 по 25 листопада у нашій школі проходили заходи до Дня Гідності та свободи. На перервах учні мали змогу передивитись відео про ті нелегкі для українців дні. Також продовжували плести сітку для воїнів АТО. В суботу 25 листопада учні 5-х, 6-х класів читали вірші про Майдан. Під час заходу десятикласники показали презентацію, як ми в школі підтримували Майдан три роки тому .

«  Лютий 2019  »