Неділя, 15.09.2019, 07:18
Вітаю Вас Гість | RSS

Ліцей №75 імені Лесі Українки ЛМР

Меню сайту
Категорії розділу
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Наша робота

У лютому вчитель  Дубик Наталія Святославівна провела урок української мови у вигляді квест-гри до Міжнародного дня рідної мови. Бюро подорожей «Мовограй»  запропонувало учням подорож «країнами» мови. Користуючись картою, діти побували у країні «Синтаксис», де відповідали на бліц-питання; у країні «Лексикологія» - розшифровували анаграми. Країна «Граматика» запросила до розв`язання граматичних прикладів, країна «Морфологія» підготувала завдання на знання прислів`їв, а «Фразеологія» познайомила дітей з фразеологічними зворотами. Найцікавішими стали відвідини країн «Жести» та «Міміка», бо потрібно було зіграти в гру «Пантоміма». Увесь урок діти вправно працювали в групах. Вчитель вміло використала пісні та мультфільми, які стали доречними. У роботі Наталії Святославівні допомагала ассистент вчителя – Радецька Марія Мар`янівна, оскільки клас – інклюзивний.

      22 лютого у 1-А класі вчитель початкових класів Радецька Марія Мар`янівна провела цікавий урок фізкультури. На урок до дітей прийшов гість – папуга Вітик. Він запропонував дітям відкрити чарівну скриньку із сюрпризом. При умові правильного виконання усіх вправ діти мали розшифрувати кодоване слово.

Під чіткі команди вчителя діти виконували різновиди ходьби, комплекс розвивальних вправ, грали в гру. У результаті – всі отримали медалі «Найспортивніший». Байдужим не залишився ніхто!

 

У лютому  в початковій школі пройшли дні Лесі Українки. Учні всіх класів взяли участь у святкуванні річниці з дня народження поетеси:  проведено виховні бесіди, презентації, переглянуто документальні фільми  про життєвий і творчий шлях Лесі Українки, мультфільми за казкою «Біда навчить». Учні молодших класів створили художньо-літературні композиції, попрацювали над проектами, в яких досліджували життєвий і творчий шлях Лесі Українки.

     Серед учнів 3-4-х класів пройшов конкурс читців віршів. Діти вразили глибоким розумінням поезії, емоційною подачею творів, творчістю та артистичністю.

        25 лютого – у день народження поетеси – відмінники навчання за результатами I семестру (учні 3-4 класів) були нагороджені почесними посвідченнями стипендіата.

Нещодавно відбувся «Театральний батл» між учнями 1Б та 1В класів (вч. Глова Г.С. і Ліба О.М.). Після привітання команди «Акторчики» і «Театрали» брали участь у конкурсах запитань, знавців казок, пантоміми. Сподобалось усім присутнім розігрування діалогів між зубними щітками, взуттям, шкільними портфелями. Та найбільше емоцій викликало завдання, яке діти виконували в групах: намалювати героїв казок «Рукавичка», «Ріпка», «Колобок». Учителі майстерно спланували роботу і застосували відповідні форми роботи. Ніхто не залишився байдужим!

Велику увагу приділяють вчителі початкових класів проектній методиці. Захист та презентація проектів відбулися у 4-А та   4-В класах. Метод проектів є дієвим способом активного здобування знань та їх практичного застосування. Тому учитель 4-А  класу Нагай Н.М. запропонувала учням цікаву тему для проекту – «Вивчаємо материки». Під керівництвом вчителя учні мали можливість розкрити нові для себе знання і факти, здійснити відкриття, зробити дослідження і висновки. Власні роботи вони презентували у вигляді усного журналу.

     Вчитель Полянська М.Ю. з першого класу навчає своїх вихованців створювати проекти. Цього року учні взяли участь у дослідницькому проекті «Океани Землі». Учителька використала інтерактивні вправи,  роботу в групах, звернула увагу на психологічний настрій учнів на початку і в кінці уроку. Працюючи в групах, учні підбирали асоціації , відповідали на запитання вікторини, розшифровували кодовані записи. Високий рівень представлення кінцевих продуктів проекту свідчить про зацікавлення школярів дослідницькою роботою, підвищення мотивації до навчання, розвиток творчої самореалізації  учнів.

 

     Вчитель Гавришко О.О. запропонувала своїм учням 2-В класу вирушити у Зимову подорож до Святого Миколая. Рухаючись дорогою добра, учні розгадували загадки, ребуси, знайомились з народними прикметами, легендами про Чудотворця. Для зацікавлення дітей вчителька використала хвилинку поезії, коли учні читали вірші про Миколая, хвилинку-відпочиваночку, коли діти, заплющивши очі, пробували дотягнутися до зірок, хвилиночку-міркуваночку, коли в групах розгадували зашифровані зимові слова. Та найцікавішим для малят було виготовлення листівок у Зимовій майстерні. Діти, слухаючи своє серце, записували найпотаємніші бажання

Для учнів 2-А класу вчитель Роман Л.М. запропонувала інсценізовану казку «Рум`яні яблучка або Про зайчика Кузю та його друзів». Учні декламували вірші, співали пісні. Активно до роботи  долучилися  батьки школярів, які допомогли дітям підготувати костюми.

 

       У ГПД 1--х класів Сайкевич О.Я.  провела турнір загадок «Посилка від бабусі». Діти відгадували «вітамінні» загадки, бавились в ігри на знання фруктів і овочів, малювали свої улюблені дари саду і городу. Сайкевич О.Я. вміло дібрала завдання, враховуючи вікові особливості своїх вихованців, здійснювала індивідуальний підхід. 

    У ГПД 2-х класів Рязанова Н.Т. підготувала заняття «Зимові фантазії». Упродовж заняття діти виконували аплікації з ватних дисків. Творчості дітей не було меж, тому роботи вийшли чудові, фантастичні.

     У ГПД 3-х класів  Смірнова Л.О. провела заняття «Місто майбутнього». Вихованці ГПД стали юними архітекторами. Вони створювали проект міста майбутнього. Тут знайшлось місце і для церкви, і для школи, і для піцерії, і для заправки автомобілів майбутнього.

презентація

В листопаді-грудні 2018-2019н.р. проходив

Місячник ефективного використання інноваційних педагогічних технологій

в освітньому процесі

     На показовому уроці в 6-а класі з математики учні вивчали тему «Коло. Довжина кола», виконували вправи на знаходження числа π, відношення довжини кола до діаметра. Учитель Хімочка У.О. поєднала на уроці  традиційні та інноваційні форми роботи. Доречним було використання мультимедійної техніки.

           Учитель Родзь Л.Я. в 4-Б класі провела показовий урок на тему «Казка-опера «Коза-дереза». Урок був музичний, жвавий, театралізований. Мета уроку досягнута за допомогою різних форм і методів роботи.

  Бінарний урок з української літератури в 11-а класі провела Дева О.Я. на тему: «Розвінчання духовного нігілізму на прикладі твору М. Куліша «Мина Мазайло». Урок костюмований в дусі 20-х років ХХ століття аби відтворити атмосферу тогочасних подій. Питання   українізації,  яке  обговорювалося за твором

М. Куліша, є актуальним сьогодні.

           Яросевич О.Г. провела показовий урок  української літератури в 5-в класі на тему: «Морально-етичні проблеми у казці Г. Малик «Незвичайні пригоди Алі в країні Недоладії». В ході роботи учні вирішували важливі моральні проблеми, давали характеристику героям і тим рисам людського характеру, які вони символізують.

           

 Учитель математики Бойко І.Б. на уроці алгебри «Обернена пропорційність. Розв’язування вправ», використала інтерактивні та інформаційно-комунікаційні методи навчання, випереджувальне навчання. Було використано мультимедійний супровід уроку.

           

Учитель Дубик Н.С. у 2-Б класі провела годину спілкування «Ввічливі слова відкривають серця». Працюючи в групах, діти складали правила ввічливої дитини.

           

     Бойчук І.В. на уроці у 8-В класі  вивчала з учнями стилі музики англійською мовою та продумала цілий спектр завдань, спрямованих на розвиток аудіонавиків.

&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&

Урок алгебри на тему

"Додавання і віднімання дробів з різними знаменниками"  у 8-А класі

 

       

Формуємо еліту на міжнародному рівні: 

Уроки англійської з волонтерами;
Англомовний табір;
Міжнародні семінари;
Робота Євроклубу.Навчання у США за програмою FLEX;
Спілкування Інтернетом, листування

 
Початкова школа - наш надійний фундамент.
Тільки те навчання є 
справжнім, яке веде 
за собою розвиток особистості!
 
 
Кредо вчителів початкової школи:
"Від компетентного вчителя 
- до творчого учня"
Інноваційні підходи до викладання
предметів у початковій школі
Асоціативний кущ: даний метод універсальний,
бо може використовуватися під час вивчення
будь-якої навчальної дисципліни і на всіх етапах
уроку:
Урок у 1-А класі проводить
учитель Вонсовська С.А.
Урок-подорож.
Проведення таких уроків розвиває в учнів спостережливість, уміння робити підсумок та висновки, шукти зв`язки між наслідкати та причинами. Крім того, сприяє розвиткові уяви і фантазії, мови і мислення, інтересу до вивчення предмету:
1-е фото - урок з математики у 2-Б класі. Вчитель: Глова Г.С.
2-е фото - урок навчання грамоті.Вчитель: Хміль Г.Б.
3-е фото - урок української мови у 3-В класі. Вчитель: Марко Н.В.
 
Мікрофон
Ця вправа надає можливість кожному учневі сказати щось швидко, чітко, по черзі відповідаючи на запитання або висловлюючи свою думку чи позицію:
 
Ефективна на початкових етапах навчання учнів працювати у малих групах. Дає учням час подумати, сприяє розвитку навичок спілкування, вміння висловлюватись, критично мислити, вміння переконувати і вести дискусію, де учні не можуть ухилитися від виконання завдання.
Навчаючись - навчаюсь сам
Дає можливість учням узяти участь у передачі знань однокласникам. Створює загальну картину понять і фактів, що їх необхідно вивчити на уроці. Використовується під-час вивчення блоку інформації або при узагальненні та повторенні вивченого матеріалу.
Успіх, інтелект і незалежність - потреба часу! Працюємо над культурологічним розвитком особистості.
Поєднуємо якісне навчання та родинне виховання. 
Наша школа - школа розвитку особистості!
Інноваційні форми роботи - це крок уперед!
Урок-КВК
Така форма організації уроку сприяє розвитку теоретичних знань, практичних умінь і навичок, створенню сприятливого психологічного клімату, розвиває активність,спостережливість, дотепність.
Передбачає чергування виступів учнів, обговорення класу та повідомлення вчителя, що сприяє кращому засвоєнню інформації.
Урок-казка
Така форма організації уроку збуджує інтерес до навчання, спираючись переважно на образне мислення, фантазію, уяву учнів.
Націлений на доведення деяких навичок і умінь до автоматизму
 
&n
Вхід на сайт
Пошук
Календар
«  Вересень 2019  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
30

Copyright MyCorp © 2019
Створити безкоштовний сайт на uCoz