Вівторок, 09.08.2022, 11:10

Педагогічний досвід учителя: статті

Лінгвокультурологічний розвиток школярів на уроках української мови та літератури (педагог Заяць М.Ф.)

Формування мовленнєвої компетентності учнів школи І ступеня на уроках української мови (педагог Хміль Г.Б.)

Формування мовленнєвої компетентності молодших школярів на уроках української мови(аудіювання, говоріння)(педагог Ліба О.М.)

Шляхи формування мовленнєвої компетентності учнів молодшої школи на уроках української мови та читання(педагог Глова Г.С.)

Розвиток творчих навичок учнів початкової школи на уроках англійської мови (педагог Вилущак С.В.)

ВПРОВАДЖЕННЯ ЕЛЕМЕНТІВ STEM-ОСВІТИ В ОСВІТНІЙ ПРОЦЕС З ФІЗИКИВПРОВАДЖЕННЯ ЕЛЕМЕНТІВ STEM-ОСВІТИ В ОСВІТНІЙ ПРОЦЕС З ФІЗИКИ (педагог Куниш О.І.)

УРОК МАТЕМАТИКИ У СИСТЕМІ ОСОБИСТІСНО ОРІЄНТОВАНОГО НАВЧАННЯ (педагог Кушнір С.А.)

Використання інформаційно-комунікаційних технологій на уроках фізики (педагог Гнатуш М.О.)

Активізація пізнавальної діяльності учнів на уроках математики з метою розвитку логічного мислення та творчих здібностей (педагог Мисак С.В.)

ВИКОРИСТАННЯ ІКТ НА УРОКАХ ГЕОГРАФІЇ ЯК ОДИН ІЗ ЗАСОБІВ РОЗВИТКУ ТВОРЧОЇ ОСОБИСТОСТІ(педагог Романів О.В.)

КОМПЕТЕНТНІСНИЙ ПІДХІД ДО ОРГАНІЗАЦІЇ НАВЧАЛЬНОЇ ДІЯЛЬНОСТІ МОЛОДШИХ ШКОЛЯРІВ НА УРОКАХ ЧИТАННЯ В УМОВАХ МОДЕРНІЗАЦІЇ ОСВІТИ (педагог Роман Л.М.)

Організація дистанційного навчання: з досвіду роботи (педагог Роман Л.М.)

Використання інтерактивних форм роботи для підвищення мотивації учнів на уроках математики (педагог Романів Я.Є.)

ФОРМУВАННЯ МОВЛЕННЄВОЇ КОМПЕТЕНТНОСТІ МОЛОДШИХ ШКОЛЯРІВ НА УРОКАХ УКРАЇНСЬКОЇ МОВИ (ПІДГОТУВАЛИ ВЧИТЕЛІ ПОЧАТКОВИХ КЛАСІВ ГЛОВА Г. С., ЛІБА О. М., ХМІЛЬ Г. Б.)

«  Серпень 2022  »