Четвер, 04.06.2020, 15:13

Проекти

Проекти 2019-2020 р.

Яцик І.В. – керівник міжнародного проекту «E-Twinning» із залучення учнів 10-х класів до обговорення та вирішення питань, цікавих сучасній учнівській молоді на міжнародній платформі. Під керівництвом вчителя ліцеїсти прийняли участь у таких освітніх проектах як: Express yourself (учні виставляли свої фото, малюнки, презентуючи себе учням з Естонії, Словенії та Угорщини); Lapbook about Great Britain (учні створили лепбук із цікавими фактами, малюнками та завданнями про Британію, співпрацюючи з учнями Польщі, Нідерландів, Туреччини та Греції) та I’m citizen of my planet (учні ділилися шляхами вирішення екологічних проблем нашої планети з учнями з Словаччини, Естонії, Хорватії, Угорщини тощо).

Дмитренко Н.Ф. – шкільний координатор міського освітнього проекту HR: from Happy Reading to Human Resources”. Під керівництвом учителя учениця 11-В класу Стрийняк Наталя створила авторську книгу «Милосердя» англійською мовою.

У І семестрі 2019-2020 н.р. учителі ліцею Дунько О.М. та Яцик І.В.  підготували учнів різних вікових категорій до участі в міському проекті «Reallife», з метою застосування їх набутих знань в життєвій практиці. Учні під керівництвом вчителів зняли двомовний (англійською та німецькою мовами)  проморолик на тему: «Мій ліцей – моя фортеця знань» та подискутували про те, що потрібно зробити, щоб покращити благоустрій ліцею.

Учні 7-Б  класу під керівництвом учителя Курдило М.І. також прийняли участь в міському проекті «Reallife». Учні, самостійно підготувавши діалоги,  побували у магазинах, кінотеатрі і торговому центрі, де розіграли спонтанні реальні ситуації на тему «Мої вихідні».Проведення занять у реальних умовах допомагають учням усвідомити важливість набуття знань, створюючи мотивацію для подальшого вивчення мови.

В осінній період 2019 року 12 учнів 9-10-х класів ліцею взяли участь у І та ІІ  турах освітньої програми обміну майбутніх лідерів з англійської мови «FLEX» при Американській Раді м. Львова (підготували учителі Дмитренко Н.Ф., Максимишин Г.С., Лаврова С.А., та Яцик І.В.). Учениця 10-Б класу Гарбарчук Злата вчителя Лаврової С.А. є фіналістом даного конкурсу.

Під час дистанційного навчання учні 9-А класу Попадинець Данило і Плисюк Олена та учні 9-Б класу Білан Марта та Бандурист Юліана під керівництвом вчителя Бойчук І.В. взяли участь у міському освітньому конкурсі Шкільна Дебатна Ліга онлайн, який обєднав у словесних баталіях 20 команд міста Львова. Учні отримали позитивні емоції та відзначилися вдалими виступами.

Карп’юк Т.В. продовжує співпрацю з GoetheInstitut для налагодження міжнародних зв’язків зі школами-партнерами.

11.12 2019 року 154 учні взяли участь у Всеукраїнському конкурсі Гринвіч. Найбільш активними були учні учителів Карлової Т.О., Баленок  Ю.С. та Козак І.В.

У лютому 2020 року 75 ліцеїстів взяли участь у Всеукраїнському конкурсі Пазл. Найбільш активними були учні учителів Баленок Ю.С., Карлової Т.О. та Синишин А.С.

Міські освітні проекти, в яких бере участь ліцей:
«Маленький принц. Львів, що любить тварин»
«Навігатор по етикетках»,
«Здорова постава»

Проекти 2018-2019 р.

Презентація про проекти English

Участь в міських освітніх проектах:

1. Проект "Навігатор по "Шувару" (наказ УО ДГП ЛМР від 03.09.2018р. №534 "Про впровадження проекту "Навігатор по "Шувару").

2. Інформаційно-просвітницький проект "Навігатор до фінансової свободи" для учнів 8-х класів (наказ УО ДГП ЛМР від 01.09.2018р. №529р "Про впровадження у навчально-виховний процес інформаційно-просвітницького проекту "Навігатор до фінансової свободи" для учнів 8-х класів").

3. Міський проект з англійської мови "LeoQuest" (наказ УО ДГП ЛМР від 03.10.2018р. №585р "Про організацію та реалізацію міського проекту з англійської мови "LeoQuest")

4. Міський проект з іноземних мов "LvivTeensTalk" (наказ УО ДГП ЛМР від 03.10.2018р. №586р "Про організацію та реалізацію міського проекту з іноземних мов "LvivTeensTalk")

5. Міський проект з англійської мови "1+1" (наказ УО ДГП ЛМР від 04.10.2018р. №596р "Про організацію та реалізацію міського проекту з англійської мови "1+1")

6. Проект "Майстер-клас як форма навчання вчителів" (для учителів української мови та літератури ЗЗСО м. Львова)

7. Проект "Люби і знай свій рідний край" (для учителів географії та природознавства ЗЗСО м.Львова) - продовжується, стартував у 2016 році

8. Проект "Критичне мислення" (для учителів хімії ЗЗСО м.Львова)

9. Проект "Творимо разом простір навчання, життя і віри"

10. Проект "Exit tour"

Міжнародний проект «Exit tour».

11. Проект "Методичний супровід освіти. Професійний розвиток педагогів"

12. Проект "Theatre Ed"

13. Проект "Real life"