Вівторок, 09.08.2022, 11:08
Вітаю Вас Гість | RSS

Ліцей №75 імені Лесі Українки ЛМР

Меню сайту
Категорії розділу
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Проєктна діяльність

2021-2022 навчальний рік

 

З 4 січня розпочався прийом заявок для участі в конкурсі

проєктів місцевих ініціатив 2022!
Конкурс дає можливість реалізувати ініціативу адміністрації та педагогічного колективу  ліцею – проєкт «Капітальний ремонт окремо стоячого приміщення для створення спортивного комплексу у  ліцеї №75 імені Лесі Українки ЛМР»
Реалізація даного проєкту передбачає відновлення великого приміщення, яке в даний час не використовується, та  облаштування  в ньому додаткового спортзалу, який  дуже потрібний для проведення якісних занять з фізичної культури, роботи спортивних секцій та гуртків для дітей ліцею та району. А також дасть можливість обладнати туалети, переодягальні, душові для учасників спортивних занять на стадіоні та новому спортивному майданчику, який зводиться поруч. Перетворення занедбаного приміщення  в зону спорту та дозвілля – це значне досягнення в процесі покращення умов для розвитку фізичної культури і спорту, сприяння збереженню і зміцненню здоров'я; забезпечення організації змістовного дозвілля учнівської молоді ліцею та мешканців прилеглих територій. 
Закликаємо батьківську громаду ліцею підтримати цю ініціативу та долучитись коштами, оскільки потрібен внесок громади у розмірі не менше 10%.

Детальні умови конкурсу у презентації

 

Назва проєкту:  Спортзал-тир у  ліцеї №75 імені Лесі Українки ЛМР на вулиці Караджича, 7

           

            На території  ліцею імені Лесі Українки ЛМР у 1974 році побудований тир (180м2). У 2018 році рішенням сесії Львівської міської ради виділені кошти (170 000 грн.), які були використані на зовнішні  аварійно – відновлювальні роботи: перекриття даху та укріплення стін. Однак, приміщення залишається непридатним для використання, оскільки всередині немає підлоги, освітлення, обігріву, вентиляції, понад 40 років не проводились ремонтні роботи. Поряд з цим приміщенням розташовані стадіон, баскетбольний майданчик, спортивні споруди, будується за кошти міста багатофункціональний сучасний спортивний майданчик. Однак, для осіб, які там займаються, немає жодних зручностей: роздягалень, туалетів, душу. Все це передбачено у кошторисній документації на капітальний ремонт спортзалу – тиру.

 

Сьогодні, 24.12.2021, у сесійній залі Львівської міської ради відбулось нагородження авторів громадських проєктів, які стали переможцями конкурсу

 На фото директорка ліцею отримує сертифікат про перемогу у Громадському бюджеті 2021-2022  проєкту  "Модернізація рекреаційного простору у ліцеї №75 імені Лесі Українки ЛМР"

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Участь ліцею №75 імені Лесі Українки в онлайн-воркшопі

на тему "Реактивація партнерств: інструменти та практики молодіжних обмінів" від  TRIYOU

 

 

Ось і завершився українсько-польсько- німецький онлайн -воркшоп для організаторів та організаторок молодіжних обмінів, у якому взяли участь учитель німецької мови Карп’юк Т.В. та учитель англійської мови Дунько О.М.!

Нас можна привітати! Ми - на міжнародній платформі DINA!!! Відкриваємо нові кордони співпраці!

 

 

 

 

 

 

 

 

Другий день українсько-польсько-німецької онлайн-зустрічі завершився. Море вражень та позитивних емоцій. Учасники воркшопу обговорили практичні методи залучення молоді онлайн та офлайн, причини занепаду та невдач молодіжних обмінів TRIYOU.

 

 

 

 

 

 

 

 

Перший день українсько-польсько-німецької онлайн-зустрічі для організаторів та організаторок тристоронніх

молодіжних обмінів пройшов інформативно та продуктивно.

Учасники воркшопу обговорили роль партисипації молоді у проєктах міжнародних обмінів і відзначили, що проєктна діяльність - це ключ до розвитку основних компетентностей учня XXI століття.

 

 

 

 

 


 

 

 

 

 

 

 

 

Громадські проєкти ліцею №75 імені Лесі Українки ЛМР

2021 рік

 №73 (малий проєкт)

Модернізація реакреаційного простору у ліцеї №75 імені Лесі Українки ЛМР


 

Проєкт передбачає модернізацію освітнього простору у рекреаціях ІІ і ІІІ поверхів, з метою створення додаткових навчальних сучасних кабінетів та оснащення їх інтерактивним обладнанням, меблями для підвищення якості організації освітнього процесу

Проблема: У ліцею №75 імені Лесі Українки не вистачає навчальних кабінетів для навчання учнів: у 9 кабінетах початкових класів навчається 12 класів та у 17 великих кабінетах навчається 19 класів старшої школи.
Проєкт передбачає створення додаткового освітнього простору та модернізацію реакреацій на ІІ і ІІІ поверхах, перенесення учительської кімнати, ремонт та облаштування у вивільненому приміщенні навчального кабінету, придбання обладнання для осучаснення матеріально-технічної бази закладу.
Реалізація проєкту дозволить розширити освітні можливості ліцею та підвищити якість організації освітнього процесу

Бюджет проекту: 599 999 грн.

№74 (великий проект) (відхилений)

Добудова ліцею №75 імені Лесі Українки ЛМР з метою ліквідації ІІ зміни

У ліцеї №75 імені Лесі Українки надзвичайно гостро стоїть проблема ліквідації ІІ зміни навчання. У 9 навчальних кабінетах навчається 12 початкових класів. Добудова ІІ поверху над вестибюлем ліцею площею 330 кв.м з легких конструкцій, де розмістяться 3 початкові класи, 2 кабінети для поділу на групи та туалетні приміщення, вирішить цю проблему.

Проєкт спрямований на покращення інфраструктури міста, а саме покращення умов для здобувачів освіти з мікрорайону ліцею №75 імені Лесі Українки. У ліцеї надзвичайно гостро стоїть проблема ліквідації ІІ зміни навчання. У 9 навчальних кабінетах навчається 12 початкових класів. Із введенням в дію нового Санітарного регламенту, навчання для учнів 4-х класів проводиться за «зсунутим» графіком з початком об 11-12 годині, що викликає незадоволення батьків. Добудова ІІ поверху над вестибюлем ліцею площею 330 кв.м з легких конструкцій, де розмістяться 3 початкові класи, 2 кабінети для поділу на групи та туалетні приміщення, вирішить цю проблему.
Батьківська громада ліцею №75 імені Лесі Українки ЛМР дуже гостро ставить питання організації навчання в одну зміну. У відповідності до Санітарного регламенту для закладів загальної середньої освіти, який затверджено наказом МОЗ №2205 від 25.09.2020 року і набув чинності з 01 січня 2021 року, учні 1-4 класів мають навчатись у І зміну. Однак, у ліцеї №75 у 9-ти навчальних кабінетах початкової школи навчається 12 початкових класів (по 3 класи в паралелі), а у 17 кабінетах старшої школи – 19 класів. Ліцей перевантажений, оскільки його планова потужність 800 учнів, а навчається 936 дітей у 31 класі. Поряд з ліцеєм за останні роки виросло багато новобудов, окрім того, ще незаселений 9-ти поверховий будинок по вул. Виговського, 29В та планується будівництво ще кількох 5-ти поверхових будинків на місці приватних будинків поблизу. Тому завантаженість закладу буде лише зростати. Проєкт передбачає добудову над вестибюлем ІІ поверху з легких конструкцій на опорній площадці, яка не буде створювати тиску на приміщення вестибюлю та не нестиме загрози будівлі. Проєктом передбачено повну готовність нових приміщень для навчання дітей.
Реалізація проєкту дозволить збільшити потужність закладу та створити належні умови для організації освітнього процесу у ліцеї.

Бюджет проекту 3 000 000 грн.

Реалізація освітніх проєктів у 2021-2022 рр.

Кожного року учителі іноземних мов долучаються до освітніх проєктів та під керівництвом учителів у ліцеї проводяться Всеукраїнські конкурсиГринвіч”, “Пазл(англійська мова) таОлімпус (німецька мова). Цей навчальний рік не став винятком.

 

 Реалізація освітніх проєктів з іноземних мов:

 • Real Life,  

 • Leo Theatre,

 •  Art Lingua,

 •  HR: from Happy Reading to Human Resources,

 •  Lviv Teens Talk

 • Участь у Науково-практичній конференції чотирьох мов,

 •  міжнародний проєкт Е-Тwinning,

 • Участь у конкурсах з англійської мови «Гринвіч», «Пазл»

 • «Олімпус» з німецької мови

Перший день українсько-польсько-німецької онлайн-зустрічі

 

     Реалізація міських освітніх проєктів:

 • «Навігатор по етикетках»,

 • «Фінансова грамотність»,

 • Е-освіта,

 • Театральна педагогіка,

 • Школа з прав людини,

 • «Навігатор до фінансової свободи»,

 • «Навігатор на «Шуварі»,

 • «Перлини Галицької корони»,

 • «Фотографія, що  оживає»,

 • Міжнародна програма «Exit tour»

 • «Lviv. Дебатний клуб»,

 • «Маленький принц»,

 • Академія шкільного психолога,

 • «Здорова постава»

 

      Реалізація шкільних проєктів:

 • «Обдарована дитина»

 • «Освітні студії»

 Реалізація освітніх проєктів з іноземних мов:

Прізвище, імя учителя

Назва проєкту

Коротко про проєкт чи конкурс

Дмитренко Н.Ф.

 Субота Г.Ю.

RealLife” 

Створення промо-ролика англійською мовою в одній з локацій міста Львова.

 

Карлова Т.О.

Крілик І.В.

Бойчук І.В.

Панас Я.І.

Пленерні уроки у ліцеї

Пленерний урок - це урок, проведення якого передбачається не у класі, а просто неба із залученням багатства оточуючого простору в усіх його проявах для того, щоб вчитися бачити, слухати і розуміти навколишній світ.

 

Максимишин Г.С.

 Чепурна В.В. 

“CommunityLessons”

Учасники отримують комунікативне завдання та готують відеоролики у локаціях рідного міста. Проєкт "Communitylesson" - це можливість застосувати вивчений матеріал у житті.

 

Бурбан М.М.

Курдило М.І.

ВенгринГ.В.

“LeoTheatre”

   Активізація роботи шкільного драматичного гуртка

Баленок Ю.С.

Ковалишин М.Є.

“ArtLingua”

   Проведення  нетрадиційних уроків англійської мови на основі посібника «FocusonUkrainianTraditionalandModernArt» Марії Запотоцької.

Вилущак С.В.

 Байдак І.Г.

“HR: fromHappyReadingtoHumanResources”

  Створення авторської книжки дитячих історій та малюнків.

 

 

Карлова Т.О.

Гринвіч

Самореалізація українських учнів у напрямі освоєння англійської мови.

Панас Я.І.

Пазл

Всеукраїнська гра. Граємо, вивчаємо, пізнаємо!

Мединська Г.Б.

Олімпус

Предметні олімпіади для школярів на різному рівні знань.

Карпюк Т.В.

Гете Інститут

Міжнародні іспити для ліцеїстів рівня А1 та А2

Перелік проєктів, у яких взяв участь ліцей

Участь в проєктах у 2020-2021рр

Участь у проєктах у 2019-2020рр

Участь у проєктах у 2018-2019рр

 

 

Реалізація освітніх проєктів у 2020-2021 навчальному році

Реалізація освітніх проєктів у 2019-2020 навчальному році

Реалізація освітніх проєктів у 2018-2019 навчальному році

Вхід на сайт
Пошук
Календар
«  Серпень 2022  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031

Copyright MyCorp © 2022
Створити безкоштовний сайт на uCoz