Понеділок, 04.07.2022, 21:40

Психологічна служба

Практичний психолог

Соціальний педагог

Панічний розлад та як із ним впоратися ?

За даними Всесвітньої організації охорони здоров’я, приблизно 264 млн людей у всьому світі — що складає 3,6% населення планети — мають панічні розлади. Як допомогти собі під час панічної атаки?  Детально

13 грудня соціальний педагог ліцею Славич Н. М. та класний керівник Мельник О. М. провели профілактичне заняття "Твоє здоров'я - твій вибір" з учнями 5-А класу. Переглянули відеоролик про шкоду поганих звичок. Обговорили, як бути впевненим у собі та не потрапити під негативний вплив  оточення. Зустріч пройшла з користю. Присутні  вкотре переконались, що здоров'я - найбільший скарб

9 грудня 2021 року в рамках Всеукраїнської кампанії "16 днів проти насильства" практичний психолог Істоміна Оксана Юріївна і соціальний педагог Славич Наталія Мирославівна провели просвітницьку роботу серед учнів ліцею. До цього заходу у вестибюлі ліцею демонстрували інформаційний відеоролик "Що таке домашнє насильство або насильство у сім'ї"

Просвітницьке заняття "Не ображай мене"

8 грудня соціальний педагог ліцею Славич Н. М. провела просвітницьке заняття з учнями 1-В класу.

Розмовляли про конфлікти, учились, як діяти, коли когось зневажають, та як самому не ображати інших. Заняття пройшло  в ігровій формі. Зустріч була цікавою та корисною для дітей.

6 грудня 2021 року практичний психолог ліцею Істоміна Оксана Юріївна провела з учнями 6а класу розвивальне заняття. Метою вправ, які учні виконували на уроці, було формування позитивної самооцінки, розвиток навичок самопрезентації, покращення згуртованості учнівського колективу

Профілактичні заняття "Що таке булінг?"

2, 6 і 7 грудня в рамках Всеукраїнської кампанії "16 днів проти насильства" соціальний педагог ліцею Славич Н. М. провела профілактичні заняття "Що таке булінг?" з учнями 6-А, 6-Б та 6-В класів.
Учасники уроків пригадали значення поняття "булінг" та форми шкільного цькування.
Обговорили шляхи вирішення неприйнятних ситуацій.
Соціальний педагог надала учням рекомендації, які дозволяють запобігти насиллю і цькуванню в учнівському колективі.
Заняття пройшли в позитивній та дружелюбній атмосфері.

3 грудня соціальний педагог ліцею Славич Н. М. провела просвітницькі заняття "Я знаю, як спілкуватись в Інтернеті, не ведусь" для учнів 5-А, 5-Б та 5- В класів.

•

1 грудня до відзначення Всесвітнього дня боротьби з ВІЛ/СНІДом практичний психолог Істоміна О. Ю. та соціальний педагог Славич Н. М. провели просвітницьку роботу в ліцеї.

До цього заходу були підготовлені тематичні відеоролики, які транслювались у вестибюлі ліцею.

Зустріч з представниками поліції

16 листопада 2021 року у ході Всеукраїнського тижня безпеки дорожнього руху, соціальний педагог ліцею Славич Н.М., організувала зустріч з представниками патрульної поліції  для учнів 2-Б класу.

Інспектори управління патрульної поліції у Львівській області Терлецька Наталя та Демчина Василь провели цікаве заняття з дітьми. Разом зі школярами вони пригадали правила дорожнього руху та залучили їх до  навчальної гри.

Заняття було пізнавальним і корисним для дітей.

«  Липень 2022  »