Субота, 10.04.2021, 22:52

Робота з обдарованими дітьми

Наказ Про нагородження учнів ліцею Посвідченнями та стипендіями  імені Лесі Українки

Свято "І затремтіли мого серця струни"

25 лютого 2020р. у ліцеї №75 імені Лесі Українки з нагоди 149-ої  річниці з дня народження геніальної письменниці Лесі Українки відбулося свято "І затремтіли мого серця струни". На святі також прозвучали чудові поетичні твори львівської поетеси Ірини Рубець у супроводі піаністки Ірини Зарицької.

Щороку у нашому ліцеї №75  проходить місячник  Лесі Українки.

20 лютого 2020 p. серед учнів 3-4 класів пройшла літературна година «Вчитаймося в Лесине слово іскристе». Під час зустрічі учні декламували вірші Лесі, разом із бібліотекарем Новіковою З.С. та заступником директора з НВР у початкових класах Хміль Г.Б. мандрували «стежками» життєвого шляху поетеси. Працюючи творчо у групах, учні 3-х класів створювали «образ» Лесі Українки в українській дитячій літературі. А учні 4-х класів складали сенкани про Лесю.

Творча та приязна атмосфера зустрічі сприяла вияву фантазії, креативності дітей, стала поштовхом до подальшого вивчення творчості  поетеси.

24 лютого в усіх класах на ранкових зустрічах проведено виховні бесіди, презентації, переглянуто документальні фільми  про життєвий і творчий шлях Лесі Українки.

Учні 1-х класів створили літературно-художні композиції до творів Лесі Українки (1А кл. – вчитель Радецька М.М., 1-В кл. – вчитель Полянська М.Ю.)

Учні 4-Б та 4-В класів працювали над проектами «Леся Українка – поетична квітка» (Вчителі Кізима М.О. та Волянюк М.Д.)

Учні 2-В класу представили ілюстрований колаж до віршів Лесі Українки (Вчитель Ліба О.М.)

Вчитель Горлай Л.Я. у співпраці з вихователем ГПД 2-х класів Сайкевич О.Я. запропонували дітям попрацювати у форматі «Знайомство в дитячому крузі».

Вихователь ГПД 1-х класів Нагай Н.М. допомогла своїм вихованцям виконати аплікацію до вірша Лесі Українки «Вишеньки».

Учитель 4-В класу Волянюк М.Д. провела інтегрований урок літературного читання та трудового навчання. Учні читали вірш Лесі Українки «Конвалія» та виготовляли однойменну витинанку.

Школярі 4-А разом зі своєю учителькою Вонсовською С.А.  запросили учнів 4-х класів на літературні читання творів Лесі Українки.

Учні 3-Б класу під керівництвом вчительки Дубик Н.С. працювали над проектами про життєвий і творчий шлях Лесі Українки.

***** ***** ***** ***** *****

Всеукраїнський конкурс з англійської мови "Гринвіч"

Всеукраїнський конкурс з англійської мови "Гринвіч" відбувся 12.12.18 р.

У конкурсі прийняли участь 188 учнів ліцею №75 ім. Лесі Українки.

З них 37 учасників стали призерами:

16 учнів зайняли I місце,

21 учень-II місце.

Керівник конкурсу в ліцеї: учитель англійської мови Субота Г. Ю.

Восени  2018-2019 н.р. проведено предметні олімпіади з математики та української мови серед учнів 2-4 класів.

Переможцями олімпіади  з  математики

ІІІ місце   -  Гірняк Олексій – 4 а

Лозинський Тарас – 4 б

Грещук Ганна – 4в

Призові місця на олімпіаді з української мови отримали

серед 3-х класів:

1 місце  -   Кізима Ольга – 3б

ІІ місце  -   Грипа Надія – 3 б

Попович Максим – 3 в

ІІІ місце -  Федичканич Володимир  – 3 б

Дем`янчук Максим  – 3 в

серед 4-х класів:

місце –    Клюс Роман – 4 б

Пилат Соломія – 4 б

ІІ місце –      Грещук Ганна - 4 в

Кульпа Христина -  4 б

Лазуркевич Софія – 4 б

ІІІ місце -       Сай Ірина  – 4 в

Рішенням комісії призерів 1-х місць олімпіади з української мови скеровано на конкурс знавців української мови імені Петра Яцика: Клюс Роман - 4б, Кізима Ольга – 3б. Ці учні у міському етапі зайняли почесні місця: Клюс Роман – II місце, Кізима Ольга – III місце.

Проведення інтерактивних

конкурсів у 2018-2019 н.р.

1. Математичний конкурс «Кенгуру». Два етапи: перший (для учнів 2-6 класів)  - 8 грудня 2018 року, другий  (для учнів 2-11 класів )– 15 березня 2019 року.
  2. Всеукраїнський учнівський фізичний конкурс «Левеня» 3 квітня 2019 року (для учнів 7-11 класів).
  3. Міжнародний конкурс з інформатики «Бобер» 11-13 листопада 2018 року (для учнів 2-11 класів) .
  4. Міжнародний природничий конкурс «Колосок». Два етапи: перший - 29 листопада 2018 року, другий – 18 квітня 2019 року.
  5. Координатори проведення конкурсів:

Бойко І.Б., Романів Я.Є., вчителі математики, Вонсовська С.А., вчитель початкових класів (конкурс «Кенгуру»);

Куниш О.І., вчитель фізики (конкурс «Левеня»);

Беднар М.М., вчитель інформатики (конкурс «Бобер»);

Бандурка Н.Б., вчитель біології (конкурс «Колосок»).

«  Квітень 2021  »