Понеділок, 04.07.2022, 22:38
Вітаю Вас Гість | RSS

Ліцей №75 імені Лесі Українки ЛМР

Меню сайту
Категорії розділу
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

СТОП БУЛІНГ

Постанова Кабінету Міністрів України від 28.07.2021 №775 "Про внесення змін до Порядку забезпечення соціального захисту дітей, які перебувають у складних життєвих обставинах, у тому числі дітей, які постраждали від жорстокого поводження" 

Пам'ятка для батьків проти булінгу

 Пам'ятка для здобувачів освіти проти булінгу

Заходи ліцею №75 імені Лесі Українки щодо протидії булінгу на 2021-2022 рр

Заходи ліцею №75 ім. Лесі Українки щодо протидії булінгу на 2020-2022 рр

Подання заяв або повідомлень про випадки булінгу (цькування) в ліцеї

 

Психолого-педагогічний семінар для вчителів початкових класів

«Поведінка дитини. Чому важливо знати причини?»

   На канікулах 2 січня 2020 року у ліцеї пройшов психолого-педагогічний семінар для вчителів початкових класів «Поведінка дитини. Чому важливо знати причини?». Підготувала і провела його практичний психолог ліцею Істоміна Оксана Юріївна.

     Поведінка  кожної людини має певні наслідки. Якщо ми знаємо причини, або, поведінковою мовою, функцію поведінки дитини, можемо застосувати корекцію найбільш ефективно.

     Проблеми в поведінці дитини утруднюють навчальний процес, можуть загрожувати самій дитині або її оточуючим, утруднюють спілкування з дитиною та її інтеграцію в нормативне середовище. Корекція небажаної поведінки – командна робота психолога, батьків, вчителів та однолітків.

      Оксана Юріївна окреслила функції поведінки та надала рекомендації щодо застосування  корекційних стратегій. Адже відповідно до проблеми існують різні методи корекції поведінки.

     Атмосфера семінару була відкритою та щирою. Цьому сприяли цікаві вправи, які застосувала Істоміна О.Ю., «Знайомство», «Запитання-відповідь».

     Учителі взяли на озброєння матеріали, які зможуть використати у роботі з батьками та учнями.

Профілактичні заняття "Толерантність. Всі ми різні, але всі ми рівні"

Фахівець відділу соціальної роботи Залізничного району ЛМЦСССДМ, Савіцька Наталія, провела профілактичні заняття "Толерантність. Всі ми різні, але всі ми рівні" для учнів 5-А, 5-Б та 5-В класів. Розмовляли про повагу один до одного та про жорстокість між учнями. Розглянули поняття булінгу та його складових. Учні за допомогою цікавих практичних вправ намагались зрозуміти почуття та потреби інших людей. Наголошували на тому, що бути іншим - це нормально, бо кожна особистість унікальна! Учні активно брали участь у запропонованих вправах та іграх. Вільно висловлювали свою думку та дійшли висновку, що потрібно бути добрішими і толерантнішим по відношенню до інших людей.

Заняття пройшло у позитивній та дружелюбній атмосфері.

 

Розмова профілактично-превентивного характеру для учнів 6-Б та 6-В класів

16 грудня 2019 року, старший інспектор з ювенальної превенції Залізничного відділу поліції капітан поліції Петрів Мар'яна Іванівна провела розмову профілактично-превентивного характеру для учнів 6-Б та 6-В класів. Розмовляли про права та обов'язки учнів у школі та за її межами, про булінг та про різні форми насилля серед учнів. Не обійшлось і без обговорення поняття "домашнього насилля". Поліцейська застерегла берегти себе та про можливі випадки будь-яких протиправних дій по відношенню до себе, одразу повідомляти. Ознайомила учнів про відповідальність за вчинення правопорушень згідно чинного законодавства. Застерегла від здійснення необдуманих рішень.

Зустріч була пізнавальною та корисною для дітей.

"Вчимося розуміти і поважати один одного"

Практичним психологом Істоміною О.Ю. з учнями 6-го класу було проведене корекційно-розвивальне заняття на тему

"Вчимося розуміти і поважати один одного".

Завдання, які виконували учні під час заняття сприяли формуванню позитивної самооцінки, навичок ефективного спілкування; були розглянуті поняття "повага" і "толерантність".

Зустріч лейтенанта поліції Склінар Сніжана з учнями 9-В класу

Інспектор ювенальної превенції Залізничного ВП ГУНП у Лвівській області лейтенант поліції Склінар Сніжана провела зустріч з учнями 9-В класу. Говорили про права та обов'язки учнів. Про можливі небезпеки пов'язані з недотриманням певних правил. Поліцейська наголосила на відповідальності учнів за свої дії та вчинки та застерегла від необдуманих рішень. Спілкувались на тему булінгу та його наслідків, як по відношенню до учнів, так і по відношенню до вчителів. Розібрались з поняттям булінгу від вчителя до учня та його ознак. Зустріч велась у формі відвертої розмови, учні задавали запитання, які їх турбують.

Зустріч з капітаном поліції

9 грудня 2019 року, старший інспектор з ювенальної превенції Залізничного відділу поліції капітан поліції Петрів Мар'яна Іванівна провела розмову профілактично-превентивного характеру для учнів 8-Б класу. Розмовляли про права та обов'язки учнів у школі та за її межами. Про відповідальність за вчинення правопорушень згідно чинного законодавства. Спілкувались про негативні тенденції у учнівському середовищі, про вчинення булінгу та насильства по відношенню до інших людей. Поліцейська наголосила на забороні вживати алкогольні напої, тютюнові вироби та наркотичні речовини, та попередила про небезпеку для життя та здоров'я. Застерегла від здійснення необдуманих рішень.

Зустріч була пізнавальною та корисною для дітей.

Профілактичне заняття "Як розпізнати булінг. Ми проти насилля"

У період з 25 листопада по 10 грудня 2019р. на території України проводиться щорічна міжнародна акція «16 днів проти насильства». Саме тому, 27.11.19р. та 29.11.19р., фахівець відділу соціальної роботи Залізничного району ЛМЦСССДМ Савіцька Наталія та інспектор з ювенальної превенції Залізничного відділу поліції лейтенант поліції Бортовий Андрій, провели профілактичне заняття "Як розпізнати булінг. Ми проти насилля" для учнів 7-Б та 7-В класів. Учні поновили свої знання щодо булінгу. Дізнались як правильно реагувати в ситуації, коли ти булер, або коли тебе булять. Говорили про наслідки булінгу та про відповідальність за вчинення насильницьких дій відповідно до законодавства. Спілкувались на тему прав і обов'язків учнів, як в школі так і за її межами.

Заняття пройшло у дружелюбній атмосфері.

Просвітницьке заняття "Домашнє насильство та насилля в стосунках"

16 жовтня фахівці відділу соціальної роботи Залізничного району ЛМЦСССДМ Савіцька Наталія та Ковальчук Тарас провели просвітницьке заняття "Домашнє насильство та насилля в стосунках" для учнів 9-В класу. Учні мали змогу ознайомитись з новим законодавством України, щодо вчинення домашнього насилля. За допомогою наочних вправ зрозуміли помилки у стосунках і дізнались як правильно взаємодіяти одне з одним. Переглянувши ролики, усвідомили те, що будь-який факт протиправної поведінки не варто приховувати, бо тільки "ми можемо розірвати це коло". Зустріч проходила у дружелюбній атмосфері!

Вхід на сайт
Пошук
Календар
«  Липень 2022  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031

Copyright MyCorp © 2022
Створити безкоштовний сайт на uCoz