Вівторок, 09.08.2022, 12:15
Вітаю Вас Гість | RSS

Ліцей №75 імені Лесі Українки ЛМР

Меню сайту
Категорії розділу
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

​​​​​​​Творча лабораторія педагогів ліцею

Учні п‘ятих класів  на уроках української літератури створили чудові фотографії- реконструкції  до драматичної казки «Микита Кожум‘яка» Олександра Олеся(оскільки навчання дистанційне, то не змогли  продемонструвати свої акторські здібності) (учитель Дева О.Я.)

П’ятикласники дружні й творчі учні. Вони залюбки беруть участь у різних проєктах, конкурсах та вікторинах (учитель Дева О.Я.)

Деякі роботи  надзвичайні, заслуговують на особливу похвалу. Такими чудовими проєктами хочеться ділитися з іншими вчителями. Нещодавно опублікувала роботи до вивченого твору Галини Малик «Незвичайні пригоди Алі в країні Недоладіі»учениць 5-б та 5-в класів у групі «Лінгвістичні смаколики» -  https://www.facebook.com/groups/2143084629077287/?ref=share

У цій спільноті  більше ніж 40 тисяч учасників. Багатьом учителям  з різних куточків України комікси Городиськоі Ані та Місюри Ярини сподобались, та надихнули на створення таких ж проектів й інших п‘ятикласників (учитель Дева О.Я.)

Такий мультик підготували учні 5-б класу під час уроку розвитку зв’язного мовлення,

 на якому відточували колективне вміння складати казки. Особлива подяка Саші Кузнєцовій за реалізацію  спільної ідеї (учитель Дева О.Я.)

 

Проєкт з німецької мови Карп'юк Т.В. з учнями 5-Б класу на тему

                         "МІЙ УЛЮБЛЕНИЙ ОДЯГ"

Новорічні вітання для усіх презентують учні 4-Б класу . Щиро і від душі!

Здоров'я усім міцного, любові, взаєморозуміння, радості, достатку, подорожей і хороших подій.  

З Новим роком!!!  (Учитель Глова Г.С.)

 

 

 

Чи задумувалися ви над тим, що таке вертеп, що означає він, який глибинний зміст несе?

 

Учні 1-А класу занурилися в містерію різдвяного вертепу(учитель Роман Л.М.)

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Майстер-клас із виготовлення прикраси - символа Нового року, проведений у 1- А класі Сайкевич О.Я.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Вивчення англійської мови за допомогою мультиків - це круто! 

У 8А та 8Б класах відбулися нетрадиційні уроки

Учні поринули в атмосферу Різдва з допомогою анімаційного фільму «Грінч», створеного за мотивами книги Доктора Сьюза «Як Грінч украв Різдво». Учні не лише дивилися мультик англійською мовою, а й відмінно справилися з усіма творчими завданнями, розробленими на основі сюжету. Було весело та позитивно(учитель Дунько О.М.)

 

 

 

 

 

 

Інтегрований урок- ділова гра "Туристична агенція"

Учні 4-Б класу спробували собе в ролі працівників туристичної агенції. Віртуальнна подорож до Венеції і розрахунок її вартості, реклама зимового відпочинку в Україні, пошук дієвих шляхів для виведення агенції з кризи. Гра захопила усіх...

 

 

 

 

 

Інтегрований урок зарубіжної літератури і англійської мови «Ідеї свободи в служіння народові. Образ народного захисника Робіна Гуда» у 7-В класі

 

На уроці використано інформаційно-комп‘ютерні, здоров‘язберігаючі технології навчання, нестандартні форми та методи проведення уроку(учителі Чумакевич О.В. та Курдило М.І.)

 

 

 

 

 

Майстер-клас зі створення чудового новорічного настрою.
Година творчості в  4-А класі(учитель Горлай Л.Я.)

У 7Б класі відбувся урок на тему «Україна - моя батьківщина»

 

Учні презентували проєкти про географічне розташування України, природу та традиційну кухню українців. Брали участь у вікторині та дізнались цікаві факти про свою Батьківщину! (учитель Карлова Т.О.)

 

 

 

 

 

 

21 грудня у 3-В класі відбувся нетрадиційний урок з англійської мови «Зимовий квест»

Для того, щоб отримати солодкий подарунок від учителя, учні повинні були подолати п’ять випробувань, а саме: написати список іграшок, якими б наповнили торбинку Санти, заповнити різдвяну листівку, скласти слова з теми, відповісти на запитання учителя та розповісти, що знають про Санту, а також заспівати одну з різдвяних пісень. Учням надзвичайно сподобався урок (учитель Вилущак С.В.)

 

 

 

 

 

Інтегроване заняття в 1-Б класі

На цей особливий день з нетерпінням чекають і дітки, і дорослі  (навіть якщо не зізнаються )
День святого Миколая  - магія зимової ночі.
Співали, танцювали, декламували , створювали маленьке зимове диво  і ,звісно ж, отримували подарунки(учитель Дубик Н.С.)

 

 

 

На уроці історії у 6-В класі вчитель Беген Н. М. за допомогою різноманітних інноваційних форм і методів роботи розвивав творче та логічне мислення учнів, вчив порівнювати історичні факти, робити висновки та узагальнення

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Фізика - це не тільки формули та задачі. Учні 7-х класів мали змогу самостійно перевірити залежність періоду коливань від амплітуди коливань, маси маятника та його довжини.

 

Лабораторна робота «Дослідження коливань нитяного маятника»

(yчитель Гнатуш М.О.)

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Учитель фізики Гнатуш МО 13 грудня у 8Б класі

провела урок«Теплоенергетика. Способи збереження ресурсів»

На урок були запрошені спеціалісти відділу енергоменеджменту ЛМР. На уроці учні дізналися багато цікавого про енергозберігаючі технології. Працюючи в групах, підготували повідомлення «Енергозбереження. Почни з себе»,  в якому написали, де можуть застосувати отримані знання на практиці вдома або у школі. За найактивнішу участь в бліц-опитуванні учні отримали подарунки.

 

 

 

 

 Нетрадиційний урок у 5 -Б класі на тему «Готуємось до вечірки»

На уроці панувала тепла атмосфера, учні розказували діалоги, співали та танцювали, відповідали на запитання учителя, виконували завдання на слухання, а також захищали проєкти. Учні на відмінно справилися з усіма творчими завданнями (учитель Максимиши Г.С.)

 

 

 

 

 

На уроці-практикумі «Об’єм прямокутного паралелепіпеда і куба» учні 5-Б класу вчилися обчислювати об‘єми та площі поверхонь фігур.

Працювати разом - дуже цікаво і відповідально!!! 
На уроці були використані інноваційні технології навчання математики: інформаційно-комунікативні, групові,  здоров‘язберігаючі та технологія розвиваючого навчання(учитель Мисак С.В.)

 

 

 

 

 

 

 

 

На уроці української мови в 11-Б класі вчитель Заяць М. Ф. здійснювала формування  компетентностей в учнів за допомогою завдань творчого характеру, індивідуальних вправ і колективної роботи. Окремі завдання були дискусійного характеру. Мультимедійна презентація з викладу теоретичного матеріалу відзначалася високим науковим рівнем

 

 

 

 

 

 

 

Напередодні Святого Миколая  та Нового року  треба подбати про приємні несподіванки для рідних та друзів, а найдорожчі ті подаруночки, які виготовлені  з любов’ю своїми руками

Усі охочі 5- в класу  мали гарну можливість творити новорічне диво разом з випускницею ліцею Ксенією Сенишин. Дякуємо Ксенііі за її золоті руки, бажання навчати та приємну атмосферу. Сподіваємось, що ти ще до нас прийдеш з новими ідеями

 

 

 

 

 

 

 

На уроці географії  «Мінерали. Гірські породи. Корисні копалини» учні 6-А класу вивчали групи корисних копалин України

 

Учні працювали у групах та досліджували властивості мінералів. 
 На уроці були використані інформаційно-комунікаційні та проектні технології навчання

 

 

 

 

 

 

 

«Предмет математика такий серйозний, що корисно не нехтувати нагодою робити його трохи цікавішим» (Блез Паскаль)

Урок математики у 6-В класі «Пропорція. Розв‘язування вправ і задач» був надзвичайно цікавим!
Учні разом з учителем готували віртуальний фруктовий салат, враховуючи добову норму споживання мікроелементів для підлітків. Зробити правильні розрахунки допомогли властивості пропорції.
На уроці були застосовані інформаційно-комунікативні і здоров‘язберігаючі технології та міжпредметні зв‘язки математики з біологією, хімією та кулінарією(учитель Романів Я. Є.
)

 

 

 

 

У рамках загальноміського Дня учнівського самоврядування(7 грудня)  учні провели урок фізики у 9а класі (учитель Гнатуш М.О.)

 

 

 

 

 

 

 

 

«Моя любов - Україна і математика» (М.П.Кравчук, український математик)

Учні 8-А класу разом із вчителькою Бойко І.Б., вивчаючи тему «Стандартний вигляд числа», розвивали логічне мислення, розумову активність, інформаційну компетентність. На уроці були використані міжпредметні зв‘язки із фізикою, хімією та географією

 

 

 

 

 

Виховний захід "Грудневі свята й традиції українців"

6 грудня в 11-Б класі (класний керівник  Заяць М.Ф.) відбувся виховний захід "Грудневі свята й традиції українців". Підготувати й провести його допомагали студентки-практикантки ЛНУ ім. Івана Франка Марта Поліщук та Анастасія Осідач. Учні презентували цікавий матеріал про святих, яких вшановуємо в грудні, розповіли про Андріївські вечорниці, а хлопці позмагалися у відкушуванні калити.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Тема 12 тижня у 1 класах НУШ - "Пригоди крапельки". У 1-А класі учні дослідили властивості води, дізналися, як мандрує вода, зрозуміли, яке значення має вода для рослин, тварин, людини. Обговорили проблемне запитання: "Що станеться, як не буде води та як її берегти". Дошка, крейда, ручка, зошит - сьогодні ці традиційні інструменти постають у новому виконанні - інтерактивна дошка. Дітям подобається працювати на уроці, їм легко й цікаво!

 

 

 

 

 

 

2 грудня на уроках фізики учні 7-х класів презентували та захищали проєкти на тему «Механічний рух».  Діти дізналися багато цікавого про швидкість, час, відносність руху, переміщення(учитель Гнатуш М.О.)

 

 

 

 

 

 

 

 

 

На уроках англійської мови у 5 А,Б,В класах на тему «Їжа» (учитель Карлова Т.О.) учні  готували розповіді про традиційну їжу в Україні, Британії, Японії, Італії, Єгипті, Болгарії… та ділилися рецептами улюблених справ. Ліцеїсти практикували діалогічне мовлення, запитували та відповідали на запитання у парах, писали листи-запрошення на вечірку(02.12.2021р)

 

 

 

 

 

 

 

«Працювати разом - це успіх!» (Генрі Форд)

Під таким гаслом 01.12 відбулися семінари «Екологічні проблеми використання теплових машин» у 8-А та 8-В класах ліцею.

Учні, працюючи в командах, виготовили постери на дану тематику та презентували свої роботи (Учитель Куниш О.І.)

 

У 6-Б класі пройшов нетрадиційний урок на тему «День подяки». Кожен етап уроку був чітко продуманий учителем. Учні обговорювали презентацію, виготовляли листівки, танцювали, співали та навіть створили паперову індичку - символ Дня подяки в Британії! (Учитель Дмитренко Н.Ф.)

 

 

 

 

До Дня пам'яті жертв голодомору

Віддаймо шану пам`яті безневинним жертвам жахливого геноциду, вчиненого ворогами в минулому сторіччі.

Поєтичний реквієм учнів 4-Б класу. (Учитель Глова Г.С.)

Пам'ятаємо! Шануємо! Досліджуємо!      

До Дні пам'яті жертв голодомору 26.11.2021 року відбувся

виховний захід у 4-А класі (Горлай Л.Я.)

 

Інтегроване заняття на ГПД перших класів, колективно створювали плакат для воїнів АТО, які на сході країни оберігають рідну землю.

 Говорили про те, як дітки розуміють , що таке гідність і свобода

 

 

 

Урок толерантності

У 1-В класі проведений урок "Що таке добро та толерантність"
Вчитель Гавришко О.О.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

День толерантності

Ми різні  - в цьому наше багатство!

Ми разом - в  цьому наша сила!

Під таким девізом відзначили День толерантності  учні 4- В класу. 

Разом  ми:

розмірковували,  що означає  слово  "толерантність", складали правила толерантного спілкування, виготовили " долоньку допомоги ".

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Найочікуваніша подія листопада -  молодші школярі повернулися за парти!!!️

Дитяча творчість від щирого серця! (педагог-організатор Сайкевич О.Я.)

Реалізація ідей Нової української школи

До Дня захисників УкраїниНапередодні такого важливого для нас, українців, свята - Дня захисників України учні 4-А класу виготовили листівки для тих, завдяки кому наше небо мирне  та чисте.

 Дякуємо за мир 

 Дякуємо за спокій.

 Дякуємо за те, що тримаєте небо.

 Дякуємо за те, що не чуємо вибухів 

 Дякуємо за щасливе дитинство.

Дякуємо за те, що звемося українцями.

#листівка_для_захисника

#виготовлено_з_любов'ю

 

 

 

 

 

 

 

 

Учні 4-В класу на уроці української мови

 

Багато нового  і цікавого дізнались учні 4-В класу на уроці української мови, вивчаючи тему "Міфи". Працювали у групах, в парах, шукали спільні і відмінні ознаки міфів і казок, розповідали про свої враження.

Учитель: Ліба О. М.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

"Як врятувати хліб від цвілі?"

 

Гарно  попрацювали дослідники  4 -В класу.

Провели дослідження "Як врятувати хліб від цвілі?",

дізналися як зберігати продукти, щоб на них не утворилася цвіль.

Учитель: Ліба О. М.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Інтегрований урок у 1-В класі на тему "Я і моя Батьківщина".

 

Діти збагачували уявлення про Батьківщину, поповнювали словниковий запас, виховували любов і повагу до рідної землі.

Учитель: Гавришко О.О.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Урок в 3-А класі «Які корисні копалини видобувають в Україні?»

На уроці були використані вправи "Знайди спільне", "Розшифруй", "Постав питання".

Діти жваво обговорювали переглянутий навчальний фільм "Гірські породи", а також мультфільм "Це наше і це твоє. Вугілля- наше природне багатство". Учні з цікавістю розглядали мапу " Паливні корисні копалини". А потім наносили відповідні умовні позначки у свої контурні карти.

Неабиякий інтерес виявили діти і під час розгляду колекції корисних копалин. Результати дослідження учні занотували у таблицю.

Урок пройшов цікаво і змістовно.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Сьогодні учні 3 Б класу розвивали свої дослідницькі навички на уроці "Я досліджую світ". Проводили досліди для вивчення корисних копалин (кам'яне вугілля, нафта, граніт, кам' яна сіль, крейда). Результати роботи кожної групи оформили і презентували. Хміль Г.Б.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Свій перший урок у цьому році ми (учні 3-Б кл.) присвятили 30-річчю незалежної України. Ми виготовляли книжечку про нашу рідну землю, грали ігри, складали пазли, проводили досліди. Було цікаво! Учитель Хміль Г.Б.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

&

Вхід на сайт
Пошук
Календар
«  Серпень 2022  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031

Copyright MyCorp © 2022
Створити безкоштовний сайт на uCoz