Понеділок, 26.08.2019, 05:59
Вітаю Вас Гість | RSS

Ліцей №75 імені Лесі Українки ЛМР

Меню сайту
Категорії розділу
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Виховна робота

Заходи

ліцею №75 імені Лесі Українки ЛМР щодо протидії булінгу на 2019-2022 роки

Профорієнтаційна бесіда на тему: "Професії майбутнього - як знайти себе?"

13 лютого 2019,  року фахівець з профорієнтації Львівського міського центру зайнятості Левандовська Ю. М., провела профорієнтаційну бесіду на тему: "Професії майбутнього - як знайти себе?" з учнями 8-А класу.
Учні мали змогу пройти тест на визначення професійних схильностей.
Також п. Юля розповіла про найзатребуваніші професії на сучасному ринку праці та пригадала учням, що майбутній фах потрібно обирати відповідно до своїх уподобань на можливостей.
Зустріч пройшла в активній та позитивній атмосфері.

 

Медіа-фест "Інформаційний простір.

12 лютого відбувся районний медіа-фест "Інформаційний простір. Учнівські ЗМІ".  Редакція ліцею №75 презентувала своє періодичне видання "NEW хвиля". Виступ юних журналістів  і представлення газети були відзначені і нагороджені у номінації «Найоригінальніший виступ-представлення роботи учнівської редакції». "New хвиля" отримала багато схвальних відгуків від журі за різноманітне жанрове наповнення та оригінальні рубрики. Так тримати!

Профілактична лекція "Толерантність" для учнів 5-В класу

13 лютого 2019 року, фахівці Відділу соціальної роботи Залізничного району ЛМЦСССДМ, провели профілактичну лекцію "Толерантність" для учнів 5-В класу. Учні за допомогою практичних вправ намагались зрозуміти почуття та потреби інших людей. Розмовляли про те, що бути іншим - це нормально, бо кожна особистість унікальна! Учні активно брали участь у запропонованих вправах та іграх. Вільно висловлювали свою думку.

Профілактична лекція "Толерантність"

11 лютого 2019 року, фахівці Відділу соціальної роботи Залізничного району ЛМЦСССДМ, провели профілактичну лекцію "Толерантність" для учнів 5-А класу. Учні мали змогу переглянути повчальні ролики про те, що кожна особистість унікальна. Також п'ятикласники виконували практичні завдання спрямовані на взаєморозуміння учнів між собою та виховання поваги до дітей з певними особливостями. Зустріч пройшла у позитивній та дружній атмосфері.

Талановиті та найкращі

Вітаємо переможців конкурсу "Талановиті та найкращі"-

Гринько Анастасію, ученицю 9-Б класу, у номінації "Акробатика"

та Сенишин Ксеніюученицю 9-А класу, у номінації "Танець".

Бажаємо нових перемог!

"Всі ми різні, але всі ми рівні"

8 лютого 2019 року, фахівці Відділу соціальної роботи Залізничного району ЛМЦСССДМ, провели просвітницьке заняття

"Всі ми різні, але всі ми рівні" для учнів 6-Б та 6-В класів.

Учні мали змогу переглянути повчальні ролики про те, що кожна особистість унікальна. Також шестикласники виконували практичні завдання спрямовані на взаєморозуміння учнів між собою та виховання поваги до дітей з певними особливостями.

Зустріч пройшла у позитивній та дружній атмосфері.

Кіновечірка

01.02.19 р. cоціальним педагогом Славич Н.М. та класними керівниками 6-В класу Шеремет М.Я. та 5-А класу Баленок Ю.С. була проведена кіновечірка.

На вечірці діти цих класів спільно переглянули фільм "Диво", що розповідає нам про доброту, людяність та проблеми спілкування і взаєморозуміння між здоровими людьми та людьми з інвалідністю.

Діти зробили висновок, що не треба сприймати людей лише за зовнішніми ознаками. Ми зможемо змінитися та зробити життя кращим... для усіх...

Будьмо завжди ЛЮДЬМИ!!!

" Вертеп. Прощання з Колядою"

24.01 учні 6-А класу ліцею №75 ім. Лесі Українки ЛМР,

під керівництвом класного керівника Бойчук Ірини Василівни,

провели чудове свято " Вертеп. Прощання з Колядою".

Діти подарували неймовірні емоції своїм батькам, бабусям, дідусями і друзям, які прийшли на різдвяну виставу.

                         День СОБОРНОСТІ УКРАЇНИ!!!

22 січня в нашому ліцеї відбулися такі заходи:

0 10:00 год. учні читали художні твори на патріотичну тематику в онлайн-ефірі, а саме у фейсбуці в групі "Ланцюг єднання живого слова", 

а о 12:00 год. учні 4-Б і 5-А класів, під керівництвом вчителя хореографії Колиняк Х. М., провели флешмоб «Символічний ланцюг єднання».

Читання художніх творів на патріотичну тематику в онлайн-ефірі

Атмосфера прийдешніх свят!

В останній день семестру, перед зимовими довгоочікуваними канікулами, учні 5-Б класу ліцею №75 імені Лесі Українки разом з батьками та класним керівником Рудь Ю.М. розфарбовували новорічні пряники.

Атмосфера прийдешніх свят панувала у класі.

Різнобарвні візерунки, радісний сміх, позитивні емоціі та гарний настрій - ось результат роботи!

Зачарована ялинка

27.12.18р. учитель музики Родзь Л.Я. з учнями 5-х та 7-В класів підготували мюзикл “Зачарована ялинка”.

У формі казки учні перенесли глядачів в атмосферу Різдва, веселої Коляди та традицій українського народу.

Твій таємний Миколай
До вчителів ліцею №75 ім. Лесі Українки 
завітав Святий Миколай з подарунками та незабутніми емоціями.

Маленький пакунок - великий дарунок!
До дня Святого Миколая учні ліцею

збирали корм та кошти для тварин у притулку.

Приємний сюрприз в притулок допомогли привезти учні 3-А класу із класним керівником Вонсовською Софією Андріївною та педагогом-організатором Ковалишин Марією Євгенівною

Подарунки для наших Захисників

19 грудня колектив ліцею №75 імені Лесі Українки ЛМР передав подарункові пакунки на Схід. Щиро дякуємо небайдужим працівникам ліцею, батькам та учням, які долучилися до збору кави, чаю, домашнього варення та солодощів. Особлива подяка учням початкових та 5 класів за щирі дитячі листівки та малюнки.

Усім дякуємо за підтримку! Завдяки Вам, тепло наших сердець буде поруч із захисниками України у Різдвяний час!

 

Подарунки для вихованців школи-інтернату
Миколай завітав до вихованців

Підгірцівської школи-інтернату.

До цього долучились учні

9-х та 10-х класів нашого ліцею.

Бесіда на тему "Права та обов'язки дітей"

12 грудня 2018 року старшими лейтенантами поліції Терлецькою Наталією Nataliya Terletska-Saldan та Проць Вірою була проведена бесіда з учнями 9-Б та 10-Б класів на тему "Права та обов'язки дітей", представниці поліції ознайомили учнів з цілями роботи ювенальноі превенціі та розповіли про навчання у Львівському університеті внутрішніх справ.

Дякуємо за цікаву і змістовну лекцію.

Зустріч з дитячим письменником!!!

10.12.18р. до учнів 1-А , 1-В , 2-Б  класів на ранкову зустріч завітав дитячий письменник Олександр Зімба з подарунками - книжечками про пригоди  Мурчика і Бровка.

Діти з задоволенням читали повчальні історії, обмінювалися враженнями від цікавої зустрічі.

Продовжується тиждень права.

Капітан поліції з ювенальної превенціії Петрик Мар'яна Marjan Niklevych провела превентивне заняття на тему: "Права та обов'язки учнів як в школі, так і за її межами" серед початкових класів (4-А і 4-В). Розмовляли про наслідки негативної поведінки на заняттях та перервах. Мали змогу повторити правила поводження на дорозі та на переході. Обговорювали про безпеку користування інтернетом та соціальними мережами. Вчили правила можливої взаємодії із незнайомими людьми. Діти активно спілкувалися з п. Мар'яною, відповідали на усі її запитання та задавали у відповідь свої. Зустріч пройшла в дружньо-позитивній атмосфері.

Тиждень права

Капітан поліції з ювенальної превенціії

Петрик Мар'яна Marjana Niklevych

провела превентивну бесіду на тему:

"Права та обов'язки учнів. Запобігання проявів булінгу в учнівського середовищі"

з учнями 8-А класу.

Триває Тиждень права

З 3 по 7 грудня 2018 року у ліцеї триває Тиждень права.

Протягом цього часу запрошуємо представників виконавчих служб, які працюють у сфері захисту прав дітей і підлітків для проведення з учнями превентивних і просвітницьких бесід, педагоги ліцею проводитимуть просвітницькі лекціїї на теми: "Вплив наркотичних речовин на здоров'я людини", "Запобігання проявів булінгу серед учнів", "Життя у безпеці", "Знайомство з Конвенцією ООН про права дітей" тощо.

Розпочався Тиждень права з демонстрації просвітницьких соціальних роликів на тему захисту прав дітей.

Тиждень права

Капітан поліції з ювенальної превенціії Петрик Мар'яна Marjana Niklevych провела превентивну бесіду на тему: "Запобігання вживанню наркотичних речовин" з учнями 9-Б класу.

Разом переглянули фільм "Чорно-біле кіно про наркотики".
Мали змогу обговорити певні моменти, задавати різноманітні питання і одержати на них вичерпну відповідь.

Також капітан провела профілактичну бесіду про вплив алкоголю та сигарет на організм людини як в підлітковому, так і в дорослому віці.

В ході зустрічі дітям було роз’яснено права перебування дітей у навчальному закладі, громадських місцях, а також, що наголошує законодавство, якщо неповнолітній учень не з’являвся на заняттях без поважних причин.

п. Мар'яна побажала учням будувати своє майбутнє в рамках чинного законодавства та щоб знайомство з поліцією було суто теоретичним!

"Жива книга"

"Жива книга" - "Психологічний аспект військово-патріотичного виховання учнівської молоді" у ліцеї №75 ім. Лесі Українки з учасником бойових дій Тарасом. Говорили про особисту відповідальність кожного у часи випробувань, про критичне мислення і про байдужість, яка подекуди буває ефективнішою за кулі. Чи зможуть наші Захисники вистояти та перемогти у цій визвольній війні? Зможуть, якщо ми не будемо осторонь. Лише разом прийдемо до перемоги! Глибока подяка вчителям, учням за теплу зустріч та гостинність, особливо психологу Оксані Oksana Istomina за організацію заходу та запашну каву у гарному товаристві

Урок пам‘яті жертв голодомору ‎1932-1933 років.

23 листопада у ліцеї відбувся

урок пам‘яті жертв голодомору ‎1932-1933 років.

Хвилюючі сторінки нашої історії не залишили байдужими нікого.
Запалімо свічку пам‘яті 24 листопада о 16.00 год.

День гідності і свободи в початковій школі.

Учні 2-Б класу разом з Христиною Михайлівною Колиняк черговий раз пригадали

події Революції Гідності.
За допомогою різноманітних відеофрагментів,  ігор, флешмобу

діти стають все більш свідомими і йдуть з розумінням,

що саме вони майбутнє України!

День української писемності та мови

День української писемності та мови наш ліцей №75 імені Лесі Українки відзначив цікавими заходами.

Учні 6-А, 6-Б, 8-Б та 9-А класів взяли участь у квесті, завдяки якому дізналися багато про виникнення слов'янської писемності, видатних діячів української культури, а також продемонстрували вміння злагоджено працювати в команді.

Учителі української мови Ольга Дева та Мирослава Заяць розробили цікаві конкурси, заохочуючи дітей до активної співпраці та виявлення творчих здібностей.

Екскурсія в притулок для тварин

29 жовтня учні ліцею відвідали притулок для тварин

у парку "Знесіння" та передали кошти,

зібрані на утримання лелек, яких нещодавно підкинули у парк.

Учні знайомилися з мешканцями притулку і отримали багато позитивних емоцій!

Рекорд встановлено!
14 жовтня 2018 року

учні ліцею взяли участь у встановленні рекорду України

з проведення майстер-класу з малярства

на склі ікони «Покрови Пресвятої Богородиці»

з найбільшою кількістю учасників.

 Це були незабутні враження!

"Пісня - міст через століття"

12 жовтня 2018 р. учні ліцею,

під керівництвом учителя музики Родзь Р. Я.,

взяли участь у загальноміському флешмобі "Пісня - міст через століття"

і виконали пісню-марш "Ой, у лузі червона калина".

 

Козацькі забави

10 жовтня 2018 р. до Дня Захисника України, Дня українського козацтва та свята Покрови Пресвятої Богородиці у спортивному залі ліцею було проведено конкурс-змагання "Козацькі забави". В змаганнях брали участь учні 9-х класів. Хлопці показали свою спритність, силу та знання традицій українського козацтва. Були проведенні спортивні естафети та цікаві конкурси. Хлопці довели, що козацькому роду нема переводу.

У процесі боротьби перемогу отримала команда 9-А класу.

Урок мужності

10 жовтня 2018 року для учнів 11-х класів курсанти Національної академії сухопутних військ імені гетьмана Петра Сагайдачного провели "Урок мужності"

 

День вчителя 2018

05.10.2018р. у ліцеї була особлива та хвилююча атмосфера:

спілкування із випускниками різних років, зустріч із Олею Вовк,

випускницею, волонтеркою БФ «Із янголом на плечі», юною поетесою, з нагоди видання її третьої збірки віршів «Ангели не сплять», вітання учнів ліцею із професійним святом своїх наставників. Емоції зашкалювали! Усім дякуємо за сьогоднішній день!

Всесвітній День усмішки

5 жовтня 2018р. студентами 5-го курсу 4 групи ЛНМУ ім. Данила Галицького було проведено уроки стоматологічного здоров'я

згідно регіональної програми "Дітям Львівщини стоматологічне здоров'я" для учнів 5-7 класів.

Міжнародний проект «Exit tour».

11 вересня учні 8-11 класів взяли участь у міжнародному проекті «Exit tour». Проект включав в себе лекції та інтерактивні тренінги превентивного напрямку (Булінг у школі: як помітити і як відреагувати?, Мозок підлітка: як це працює?,  Хто я? Класифікація типу особистості та стилі вирішення конфліктів).  Учні мали можливість обмінятися досвідом та підвищити рівень володіння іноземними мовами через безпосереднє спілкування з людьми, що є носіями іноземної мови. Організаторами проекту виступили: Просвітницька благодійна організація «Епоха 2.2», гурт з США «Divine Attraction» та Міжнародна організація «Josiah Venture».

Більше фото

 

Свято Першого дзвоника

Вхід на сайт
Пошук
Календар
«  Серпень 2019  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031

Copyright MyCorp © 2019
Створити безкоштовний сайт на uCoz