Вівторок, 11.08.2020, 22:19

Головна » 2017 » Березень » 22 » Програма  дитячої організації „Пізнайко "СЗШ№75
Програма  дитячої організації „Пізнайко "СЗШ№75

«Пізнайко» Вас щиро вітає!

Сумно ніколи у нас не буває,

Ми пізнаємо, вчимося, спостерігаємо.

Радо старшокласникам  допомагаємо.

В шкільну родину раді Вас запросити

З серцем відкритим любо зустріти!

Програма  дитячої організації „Пізнайко "СЗШ№75

13 березня  у нашій школі було відкриття  дитячого клубу «Пізнайко.»   Країна «Пізнайко» - це цікавий світ гри, це добрі і корисні справи, це той ключик, що дає можливість кожній дитині розвивати свої інтереси, самореалізуватися, пробуджує в душі дитини добрі почуття, роздмухує вогник дитячої допитливості та творчості.

Всього країна пізнайок налічує  12  загонів. Всі жителі країни «Пізнайко" живуть за відповідними законами та правилами, кожен загін має свій девіз та назву.

Символом жителів Країни Пізнайко є український віночок, який своїми різнокольоровими      стрічками та квіточками нагадує наших учнів,які дуже різні між собою за характером, ідеями, мисленням.  На чолі кожної ланки стоїть командир, який обирається дітьми класу.

Очолює країну «Пізнайок» Рада командирів загонів, яким допомагають та координують роботу- Рада старшокласників школи. Рада старшокласників школи 1 раз на тиждень збирає командирів загонів на спільне засідання. Вона планує роботу в загонах та вирішує питання підготовки та проведення цікавих творчих справ у дитячому колективі, у листопаді проводиться свято-посвята першокласників у жителі країни „Пізнайок".

Ставши жителями країни діти одержують доручення. Доручення - це і справа, і відповідальність. Система доручень навчає умінню жити у колективі та для колективу. Серед колективних творчих доручень пізнайок можна назвати такі: «Природолюби». "Котигорошки" "Всезнайки", "Слідопити" "Чистюлькіни", Олімпіоніки", Помагайчики", "Трудівнички", "Квітникарі" і т.д. Тобто ці доручення пов'язані з напрямками роботи, за якими і працюють загони.

НАПРЯМКИ РОБОТИ:

1.Пізнайко і Україна.

2.Пізнайко і природа.

3.Добрі вчинки пізнайок.

4.Пізнайки і сім` я.

5.Ні пожежам!

6.Захисти друзів своїх менших!

7.Здоровим бути модно!

Правила жителів Країни «Пізнайко»:

1.Пізнайко добрий і сміливий в кожному вчинку правдивий.

2.Пізнайко спішить на підмогу, лагідний, чуйний не образить нікого.

3.Пізнайко справ багато має що зробити завжди знає.

4.Пізнайко друзів поважає,ніколи в біді їх не залишає,

5.Для Пізнайка природа рідний дім,тварин рослин птахів обігріває він.

6.Пізнайко про здоров’я дбає ігри та спорт полюбляє.

Головне правило Пізнайок: Стався до інших так ,як би ти хотів щоб ставилися до тебе. В цій країні пізнавай світ доброго, твори добро.

Переглядів: 308 | Додав: School75 | Рейтинг: 0.0/0
«  Березень 2017  »