Четвер, 24.05.2018, 20:32

СЗШ № 75 ім. Лесі Українки

Головна » 2018 » Квітень » 19 » День відкритих дверей для батьків майбутніх першокласників.
День відкритих дверей для батьків майбутніх першокласників.

18 квітня 2018 року у ліцеї №75 ім. Лесі Українки ЛМР пройшов День відкритих дверей для батьків майбутніх першокласників.

На зустрічі директор  Кушнір С.А. ознайомила батьків з навчальним закладом, режимом роботи, традиціями та здобутками школи. У презентації, з якою виступила Світлана Анатоліївна, було висвітлено роботу педагогічного колективу, результативність навчально-виховного процесу, освітніх студій, досягнення методичної роботи. Директор розповіла батькам про плани на наступний начальний рік, підготовку навчального закладу до роботи в умовах Нової української школи.

У цей день батьки мали змогу познайомитись з учителями початкових класів, які навчатимуть дітей у першому класі: 1-А клас – Горлай Любов Ярославівна; 1-Б клас – Глова Галина Степанівна; 1-В клас – Ліба Ольга Мирославівна.

Медичний працівник школи довела до відома батьків, які медичні документи потрібно готувати для вступу у 1 клас.

Заступник директора Хміль Г.Б. виступила з презентацією «Організація освітнього процесу у Новій українській школі». Батьків було познайомлено з правилами прийому в 1 клас, переліком документів для  цього, територією обслуговування, яка закріплена за навчальним закладом, запропоновано графік прийому документів у перший клас.  Хміль Ганна Борисівна розповіла батькам та громадськості про завдання, які стоять перед Новою українською школою. Вона запевнила, що у навчальному закладі докладають значних зусиль для оновлення освітнього простору, створення комфортних умов майбутнім першокласникам.

Психолог школи Істоміна О.Ю. обговорила з батьками фізіологічну та інтелектуальну готовність дитини 6-річного віку до навчання у школі. Оксана Юріївна звернула увагу на формування у дошкільнят інтересу,  мотивації, пізнавальних процесів; дала практичні поради щодо роботи над увагою, мисленням, пам`яттю, мовленням тощо.

Переглядів: 143 | Додав: School75 | Рейтинг: 0.0/0
«  Квітень 2018  »