Вівторок, 11.08.2020, 23:42

Головна » 2017 » Березень » 18 » Педагогічна рада школи
Педагогічна рада школи

16 березня 2017 року, в нашій школі відбулося засідання педагогічної ради школи.

Педагогічну раду вела

директор школи Кушнір С.А.

Порядок денний:

1. Використання інформаційно-комунікаційних технологій, комп'ютерних засобів і систем навчання на уроках географії, економіки, фізики, астрономії. (Доповідала Куниш О.І., заступник директора з НВР; виступала Романів О.В., учитель географії та економіки)

2. Стан викладання

математики у школі.

(Виступав Романів Я. Є. )

3.Інноваційний підхід до організаціїнавчально-

виховного процесу при вивченні англійської

мови та зарубіжної літератури.

(Виступала Яцик І.В.)

4.Про наступність у навчанні та

вихованні між школою І та ІІ ступенів.

Психологічні аспекти адаптації дитини

до нових умов.

(Доповідала практичний психолог

Істоміна О.Ю.)

5. Моральне та духовне виховання на уроках християнської етики. Стан викладання християнської етики. (Доповідала Власова О.Е., заступник директора з НВР).

Формування духовно багатої особистості як пріоритетний напрям виховної роботи. Упровадження інноваційних виховних технологій як основи формування компетентностей та конкурентоспроможності особистості (Виступали заступник директора з НВР Гнатуш М.О., учитель Яросевич О.Г.)

6. Про затвердження Правил конкурсного приймання учнів до 1-х класів з поглибленим вивченням англійської мови. (Доповідала Хміль Г.Б., заступник директора з НВР)

7. Підсумки вивчення роботи вчителів, які атестуються у 2016-201р.

8.Участь школі у теперішніх проектах:

8.1. «Львів, що любить тварин»

Відповідальна Бандурка Н.Б.

Було проведено відкриті уроки, екскурсії

в ветеринарно-стерилізаційний центр

ЛКП "Лев"

8.2. «Навігатор до фінансової свободи»

Відповідальна Олійник Д.Л.

Навчально-методичний центр освіти м. Львова разом з Міжнародною спілкою незалежних фінансових консультантів компанії Чеської Республіки та України ОВБ «Алфінанц» провели завершальний етап соціального освітньо-просвітницького проекту «Навігатор до фінансової свободи», який відбувся 9.12.2016 у приміщенні факультету «Управління фінансами та бізнесу» ЛНУ ім. Івана Франка.

Головною винагородою стала поїздка до Чехії у літній фінансовий учнівський табір, яку зуміли отримати учні 8-А класу нашої школи.

9. Участь школи у майбутніх проектах:

• Школа 3.0.

• Перлина Галицької корони

• Уроки на природі

• Створення наукових лабораторій

У всіх вчителів залишилося чудове враження після педагогічної ради. Хтось показував свій досвід, хтось насолоджувався почутим.Для когось відкрилися нові бачення з почутого та побаченого. Завжди відкриваються нові перспективи та можливості, незалежно від того скільки тобі років: чи ти лише починаєш працювати на цій ниві, чи вже впевнено йдеш по своєму шляху.

Світ рухається вперед і ми йдемо в крок разом з ним, адже, як кажуть: "Вчитель - професія від Бога, а всі інші від вчителя", тому ми стараємося дати нашим учням найкраще, адже вони - майбутнє України!!!

Переглядів: 476 | Додав: School75 | Рейтинг: 0.0/0
«  Березень 2017  »