П`ятниця, 19.08.2022, 03:26

Початкова школа - наш надійний фундамент.

Однією з основних засад реформування в межах НУШ є створення сучасного освітнього середовища. Концепція НУШ передбачає використання у навчанні учнів початкових класів ігрових конструкторів LEGO. НМЦО м. Львова  постійно здійснює навчання вчителів, які поглиблюють свої фахові знання.  Вчителі початкових класів нашого ліцею відвідали тренінги з інтеграції методик LEGO у початкову школу.

Методика роботи з конструкторами LEGO покликана сприяти не лише розвитку компетентностей учнів початкової школи, а і становленню педагогів нової школи. На тренінгах учителі ознайомились з іграми-завданнями, спрямованими на розвиток компетентностей, що вкрай необхідні для навчання в школі та упродовж життя. Технологія LEGO – це технологія навчання, яка допомагає учням тренувати пам`ять, розвивати моторику і творчо мислити, об`єднає в собі елементи гри та експериментування. За допомогою LEGO діти вивчають математику, мову, знайомляться з довкіллям.

На сьогодні конструктори LEGO є незамінним матеріалом для занять з дітьми у закладах дошкільної освіти і в початковій школі.  30 жовтня між учителями нашого ліцею та працівниками ЗДО №114 пройшов методичний захід «Інтеграція LEGO-конструювання в освітній процес». Педагоги садочка презентували свою роботу з LEGODUPLOта  LEGOSystem, які є надійними помічниками у роботі вчителів-логопедів, психологів, корекційних педагогів, вихователів. Педагоги ліцею та ЗДО обмінялися досвідом і думками щодо використання LEGO в освітньому процесі. Спільна робота була якісна та ефективна.

Переглядів: 160 | Додав: School75 | Рейтинг: 0.0/0
«  Грудень 2019  »