Неділя, 18.11.2018, 17:24

СЗШ № 75 ім. Лесі Українки

Головна » 2018 » Квітень » 19 » Репортаж про проведення Дня цивільного захисту
Репортаж про проведення Дня цивільного захисту

19 квітня 2018 року у школі було проведено День цивільного захисту. До його проведення було залучено керівний і командно-начальницький склад ЦЗ школи, особовий склад невоєнізованих формувань ЦЗ школи:

• пост радіаційного та хімічного спостереження;
  • медичну ланку;
  • пункт видачі засобів радіаційного та хімічного захисту;
  • ланку пожежогасіння;
  • ланку охорони громадського порядку;
  • ланку зв’язку і оповіщення;

День цивільного захисту розпочався із тематичної лінійки. Було розгорнуто пункт видачі засобів індивідуального захисту, на якому силами особового складу пункту (з числа постійного складу школи) було практично відпрацьовано порядок і послідовність роботи пункту по видачі ЗІЗ учнями школи (до роботи пункту в якості статистів було залучено учнів старших класів).

Відповідно до плану підготовки і проведення Дня цивільного захисту було проведено відкриті уроки у 3-А (Нагай Н.М.), 3-Б (Хміль Г.Б.), 3-В (Полянська М.Ю.), 5-В (Бандурка Н.В.), 11-Б (Олійник Д.Л.), 11-А (Стукалін А.М.), 8-А, 9-В ( лікар Ільків С.В.) класах, на яких з учнями було відпрацьовано порядок дій у небезпечних ситуаціях, які виникають у сучасному суспільстві, ознайомлено із порядком застосування та виготовлення первинних засобів захисту, надання першої долікарської допомоги, вивчено правила поведінки при виявленні підозрілих і вибухонебезпечних предметів, вивчено способи орієнтування на місцевості.

Цікаво пройшла військово-спортивна естафета між командами учнів 10-х класів, організована вчителем предмету «Захист Вітчизни» Стукаліним А.М. та вчителями фізичної культури Дрогомирецьким Ю.Р., Блащак О.М. та Шукаткою Н.І., на якій учні виявили добрі теоретичні знання з основ цивільного захисту та безпеки життєдіяльності та практичні навички елементів рятувальної справи «Школи безпеки».

Також було організовано огляди-конкурси на кращу наочну агітацію з тематики ЦЗ та військово-патріотичного виховання, тематичну книжкову виставку, присвячену Дню ЦЗ.

На належному рівні відпрацьовано дії невоєнізованих формувань ЦЗ школи та етапи проведення термінової евакуації учнів з приміщень школи.

На завершення заходу у школі розгорнули збірний евакуаційний пункт, призначений для прийому еваконаселення і своєчасної відправки його до місць розселення, з метою підвищення рівня забезпечення цивільного захисту населення та території від надзвичайних ситуацій техногенного та природного характеру.

Педагогічний колектив та учні школи проявили розуміння, дисциплінованість, злагодженість дій та вміння мобілізуватись у моменти виникнення надзвичайних ситуацій.

Заняття показали, що керівний і командно-начальницький склад, невоєнізовані формування ЦЗ, постійний склад і учні школи мають необхідні знання і навички для виконання своїх обов’язків в надзвичайних ситуаціях.

Проведені тренування і навчання показали реальність «Плану дій органів управління та сил ЦЗ СЗШ №75 із запобігання і ліквідації наслідків надзвичайних ситуацій», здатність керівного і командно-начальницького складу ЦЗ керувати особовим складом формувань і практично виконувати заходи ЦЗ.

Завдання, поставлені начальником ЦЗ області, району в загальному обсязі виконані.

Переглядів: 222 | Додав: School75 | Рейтинг: 0.0/0
«  Квітень 2018  »